Jump to content
GIGN Forum

Meklēju I-neta Veikalu


Roy
 Share

Recommended Posts

Meklēju i-neta veikalu kur būtu pieejamas ABAS no šīm precēm.

1. Video karte >> linkz

2. Ārējais HDD >> linkz

Abām precēm jabūt iekš viena i-neta viekala...

PS. Metaleks smird. Nedēļas sākumā pasūtiju gan video gan hdd un šodien saņēmu zvanu ka neviena no precēm nav noliktavā....ha ha cik forši

PPS. Vienīgā vieta ko pašlaik esmu atradis kur ir abas no šim precēm ir datori.lv :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šis bļin "Noliktavā prece patlaban nav pieejama." Pasūtiju gan to video gan hdd un noliktavā uz to brīdi abas preces bij (~5gab) a šodien zvana un saka atvainojies prece vairāk nav pieejama. Mirsti metaleks. Bļin tagad vēl jāgaida kad šie naudu atpakaļ pārskaitīs....

Ehh aizmirsu pateikt ka video kartes firmai jābūt sapphire un nekādus asus es savu mūžu nepirkšu...par gigabyte arī pārāk labas atsauksmes nēsu dzirdējis :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Lol, es šodien nejūtos tā, lai baigi kādu nodirstu, bet nāksies. Vai nu tevi vai tos cilvēkus, kas tev ir nepareizas lietas par GigaByte sastāstijuši.

Either way tu neko nerubī.

GigaByte gandrīz 100% tas pats kas Sapphire. Nevis tikai vienkārši kvalitātes ziņā, bet reāli kā tā. Abas firmas ražo savas VGA vienā un tajā pašā rūpnīcā, kas viņas padara 100% identiskas. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka GigaByte labāka vēsture šajā lauciņā.

- Pērc GigaByte -

Link to comment
Share on other sites

Tieši šim modelim kūlerim ir 100% tas pats.

Esmu diezgan pārliecināts, ka viss pārējais arī.

Asus ir mode likt visādus custom coolerus, kas ir ļoti pozitīve, bet ne šoreiz.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Manam draugam tāda pati VGA, pats tagad taisās mainīt.

Apsveicu, tu esi draugos ar stulbiem cilvēkiem.

Man arī patīk šitie prātvēderīgie "Ņem kādu no GeForce, nenožēlosi. :thumbsup:". Ļoti noderīgi. ROY DZIRDI? ŅEM KĀDU NO 109489104 GEEEFORCE, nenožēlosi.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Manam draugam tāda pati VGA, pats tagad taisās mainīt.

NOMIRSTI :axe: Tu tāpat neko citu kā savu geforce nemaz nepazīsti....

PS. Es neteicu ka gigabyte ir sūds vai kaut kā tā...vienkārši cik lasīju citos forumus par šo firmu bij diezgan negatīvas atsauksmes (nezinu cik no tā visa tur bij taisnība). Un par asus ir pavisam cita runa...no šīs firmas man viekārši vispār nav nekādas velmes neko pirkt - ir savi iemesli.... -_-

PPS. Speciāli priekš uber krutākā (protams novijas ir nr.1 ) spamera gignā: nekādu geforce es nepirkšu

Link to comment
Share on other sites

Nē nu skaties pats. :thumbsup:

Tas bija tikai ieteikums, Tu vari viņu droši ignorēt.

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Kā būtu ja tu nerakstītu par lietām par kurām nerubī PILNĪGI neko.

Tas ir tikai ieteikums, Tu vari viņu droši ignorēt, tādējādi uzjautrinot GIGN publiku ar savu debīlismu katrā otrajā postā.

EDIT: nē, samelojos. katrā postā. :thumbsup:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...