Jump to content
GIGN Forum

Ieteikums Priekš Foruma!


Kefiirs666
 Share

Reputācijas sistēma!  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sveicināti!

Es par šo iedomājos, jo cittreiz par labu topiku varam iedot "cepumus", bet tas neko nemaina!

Tāpēc ir izstrādāta REPUTĀCIJAS sistēma, kas atļauj pievienot reputāciju (par labu topiku vai postu) un samazināt (par sliktu topiku postu)!

Šajā bildē parādīts:

repimg16zn.png

Protams, visu jau var pārtulkot latviski (ja vajag, esmu ar mieru) :)

Šis tiešām būtu labs pluss forumam! Tiešām beidzot varētu pateikt kādam paldies par svarīgiem topikiem :thumbsup:

* Viss atrodams attačmentos!

Ja vajag palīdzību, prasat!

Varbūt pēc tam ielikšu visu instalācijas + skriptu pievienošanas gaitu :)

Reputation_System.zip

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Cik atceros pasen šādu sviestu jau kāds piedāvāja... Es esmu kategoriski - PRET, jo nevajag te nekādus p0k3stailus ieviest =/

EDIT. Neviens man neko te neliks!

P.S. Kāds sakars te maniem topikiem? Skatos esi palicis kkāds IPB fanāts!

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka nav vajadzības pēc tādas lietas, varbūt drīzāk kāda speciāla grupa var novērtēt to topiku par labu vai sliktu, jo vienkārši sīkie kam nav nekādas sajēgas par kādu tēmu vai ar savām degradētajām smadzenēm vienkārši nespēs iebraukt bazarā tad arī attiecīgi liks -.

Link to comment
Share on other sites

Es nesen vienā citā forumā izlasīju sūdzību, ka viņam šķiet neadekvāta informācija, kas ir zem avatara respektīvi tas teksts, kas man pašlaik ir "Kūls pacans", kas tad būs, kad būs iespēja vērtēt citus memberus un vēl likt tur komentārus vai sazin ko?

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...