Jump to content
GIGN Forum

Paaris Jautaajumi Par Cs


Recommended Posts

Gribu vel uzzinaat :pizdiblee:

KR4 kaa la ies dabonu sava zombie serveri taadu ka miglu????? kads zin kas jadara vai tas kaads plugins?? kur dabut.?

un vel. ---------

kaa lai uzliek ka zombie izskatas citi savadaak tur var zinu ka kaa skelets utt.. reku pic apmeram kko var redzeet :D:D

post-16350-1216822943_thumb.jpg

Edited by Best_ZM
Link to comment
Share on other sites

Bl* kursh idiots nozaga manus modeljus.. wo p**** :@... Zinu, ka vinju avots ir mans serveris <_<. enivei. Es atklaaju briinishkjiigu veidu, kaa nonjemt uzlikt miglu mapes viduu :o. Kaa nomainit redzemiibu :o! Karoch es kruts XDD. Miglu var dabut ar pluginu > Fog.. pameklee amxmodx.org.. modeljus.. atver sma.. nomaini paris rindinjus un aidaa.

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee:

KR4 kaa la ies dabonu sava zombie serveri taadu ka miglu????? kads zin kas jadara vai tas kaads plugins?? kur dabut.?

un vel. ---------

kaa lai uzliek ka zombie izskatas citi savadaak tur var zinu ka kaa skelets utt.. reku pic apmeram kko var redzeet :D:D

Blin ar araa vispirms pamekle un tad jauta akd nevari pats atrast!!!! izmekleeji visu amxmodx.org?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku ieskatīties amxmodx.org mājaslapā, tavam biohozard ir iznākusi beta versija, kur ir iekļautas visas šīs jaunās vičas! Un shine gribi teikt, ka šī lieliskā moda autors, no tevis nopīzdojis modeļus? :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Zombie plague, cik nu aceros, migla un modeļi jau pēc defulta bija iekšā, acīmredzot tev kkāda novecojusi versija!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...