Jump to content
GIGN Forum

Eu Nu Šitā Nevar


eziic
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Eziic

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Eziic

BAN] Iemesls banam: GULEET

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 1 minutem 25 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 1 stundam 38 minutem 35 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Esmu sašutis par admina Eziic rīcību. Es tīri teorētiski savā Tulamora saprātā saprotu, ka bans varbūt arī ir pamatots, bet tomēr domāju, ka iemesls šim banam ir samērā neadekvāts šim gadījumam. Ņemot vērā, ka es pielasīju serveri ar spēlētājiem un pat šovakar saņēmos un NEDZIEDĀJU serverī [kas ir samērā brīnumaini], tad gulēt man nevajadzētu iet. Es laikam beigšu vienreiz dzert. Jā.

Link to comment
Share on other sites

lmfao

Tullamore tā sēne saucās!

Bans pamatots, turklāt uz pāris minūtēm, tā ka satraukumam nav pamata. Bet iespējams, ka admins tiks sodīts. Par to gan jau vēl lems.

Link to comment
Share on other sites

varbuut es neesmu pareizi sapratis bet eziic izbanoja tak pats sevi un ielika suudziibu! Thats right! Un vienkaarshi iedomaajos, ka kaadam no augstaakstaavoshajiem tas varretu nepatikt! Tipa aakstiishanaas ar acc or something like that!

Link to comment
Share on other sites

L 07/22/2008 - 05:39:30: "alnami<42><STEAM_ID_LAN><CT>" say "eu ezit izbano 4iter ! "

L 07/22/2008 - 05:39:34: "Eziic<39><STEAM_ID_LAN><CT>" say "kuru"

L 07/22/2008 - 05:39:35: "alnami<42><STEAM_ID_LAN><CT>" say "sevi :D "

L 07/22/2008 - 05:39:37: "Eziic<39><STEAM_ID_LAN><CT>" say "ok"

L 07/22/2008 - 05:39:45: [gign_cmds.amxx] Ban: "Eziic<39>" ban "Eziic<39>" (ip "xxx.xxx.xxx.xxx") (reason "GULEET")

L 07/22/2008 - 05:39:46: Kick: "Eziic<39><STEAM_ID_LAN><>" was kicked by "Console" (message "TEV IR BANS. Iemesls: GULEET. Vairak info konsolee")

Link to comment
Share on other sites

;) GIGN08 bus aiz adataam japarausta :) alnami tu tak aizgaji no gign? :)

Eziic alkaans laikam! Bail pat braukt uz gign tusu, ka nenobiistos ieraugot vinja nodzerto purnu :D Sadzersies veel un saaks bujaanjit... Viens plus gan ir, ja muzons noklasies vinsh vares bliezt letinju dziesmas :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...