Jump to content
GIGN Forum

Nu Kakie Dal'nejshie Plany?


spEEdy
 Share

Recommended Posts

karoche uz doto briidi situacija ir pasudiga hardwares tirguu, jo taas matesplates kas mani interesee nav latvijaa un arii nebuus lidz jaunajam gadam... nee nu protams var jau njemt arii normalu servera plati, bet taa ir uzreiz 2x dargaka sad.gif

palenam vedu parrunas ar vietu kur es peerku shitu visu, dotajaa momentaa dualais xeons var tikt salasiits pa 1150ls kas ir diezgan nereali... tapec pashreiz esmu dillemas priekshaa - njemt parastu 1 cpu sistemu pa kadiem 400-500ls vai arii gaidit jauno gadu un ceret ka paradisie ASUS 2cpu plates pa 150-200ls

ir vel viens variants, bet par to pashreiz ipashi nestastishu, jo viss ir migla tiits... enivei visticamak ka serveris gaidams ir uz janvara vidu tikai, jo pirms ziemassvetkiem pirkt preci nav pratigi - cena ir augstaka nekaa tai vajadzetu buut...

un pzl nepiedavajiet man savas iespejamaas "leetaas" tochkas, man tas nekchemu... lielakaa dalja preces ko peerku naak pa tiesho no GNT latvija kas ir lielakais vairumtirgotajs latvijaa... un ja vinjiem prece nav, tad taa nav nekur. jaa un par pirkshanu netaa aizmirstat, taa ir naudas izmeshana veejaa

ja kaut kas pekshnji izmainiisies, zinjoshu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

X_X, xXx, tev liekas, ka te visi ir tik stulbi, ka pirks to serveri veikalaa? worm's jau teica, ka serveri vinsh peerk pie lielaakaa datoru vairumtigotaaja par viszemaakajaam cenaam... Protams, tu jau vari sarunaat ar sava vecteeva dator meistaru, lai iedod pa briivu serveri wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nju neteikshu, ka tas ir iipashi forshi, ka taa kaste staav manaa istabaa un duuc tik skalji kaa taads motorzaagjis! Shausmas, par guleeshanu kameer shamais tiek instaleets var aizmirst! wacko.gif

Uzmet segu vai ierubii muzonu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...