Jump to content
GIGN Forum

Patch


tepikjis
 Share

Recommended Posts

Nu visticamāk es konvertēšu serveri no non-steam uz half-steam. Toisķ iekšā varēs tikt tie, kas lietos kaut kādu crackotu stīma paveidu.

Half-steam pēc būtības darbojas tāpat kā steam - tiek piereģistrēts konts un jāielogojas iekšā stīmā. Ir iespēja izmantot friends networku un arī server browseri. Half-steam cracka būtība ir tāda, ka sarakstā ar spēlēm tiek uzstāds nepirktām spēlēm statuss - nopirkts. Ar šādu cracku nevar spēlēt stīma serveros, jo tie pārbauda, vai spēle ir tiešām nopirkta. Pači kačājas automātiski un nav neparko jāstreso nedz serveru īpašniekiem, nedz spēlētājiem...

Starpcitu ir novērots ka nosteam instalācijas darbojas kā half-steam, ja fonā ir palaists stīms.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tavās interesēs. Mūsu interesēs ir, lai serveris apdeitotos automātiski un uzreiz varētu spēlēt, nevis kā cracked kur manuāli jačakarējās. Un man būtībā ir vienalga kāds serveris, kaut gan steamed jau man patiktu labāk.

Link to comment
Share on other sites

ta ir, lietoju krakotu speli, bet ir stims startapa iesviests parcik ir orginalais 1.6 :> , uun kad ieeju dajebkura krakota serveri rada ikonu pie nika, aka "tipa stiims ir" bet neka.. nu man personigi ir pofig par par patchiem, kamer tie ir regulari piejami gx.lv :) tagad atkal gribeju uzspelet (paris dienas atpakal) skatos nav patchi pa vienam bet gan paka ~400mb, kam lielu jegu neredzu, jo tas butu pagalam debili ja katru reizi apdeitotu lielo paku un nelaistu ara sikos apdeitus pashus >.<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...