Jump to content
GIGN Forum

Kompis Tupit


bloodlord
 Share

Recommended Posts

lieta tāda , ka man visās spēlēs nenormāli krītas fps.

Es vairs nezinu ko darīt , esmu iztīrījis kompi , parinstalējis driverus ,noskanejis pret virusiem , utt.

visu laiku vis bija kārtība , lidz brīdim kad vakar atnācu mājās, pieslēdzu devaisus un she tev , fps csa krītas līdz 30 , kaut visu laiku ir bijis stabils 100, par tf labaak nerunasim :)

Intel Core2 6300 @1.86ghz

Geforce FX7600GT

vaina varētu but vidakam ?

Link to comment
Share on other sites

tas sys idle ir brivie resursi.. tatad ja vis ir tipa ok..

format c: esi meginajis ? :)

prasu tapec ka man arii ir trojans kuru antivirus nekjer.. nezinu ka no vinja tikt valja, un formatet cieto arii netikas..

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

PC tiiriits ir no putekliem? man ar fps normali bija lejaa izradijas ka videokarte normaali uzkarst jo bija noputeejusi.

edit : sorry vainiigs

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Cieto defragmentēji? Imo vēl vaina varētu būt kādā procesā, visticamāk ļevajā svchost.exe. Otrs variants - uztaisi jaunu jūzera akauntu ar limited tiesībām un tad palaid CS un skaties, kas notiek. Ja FPS ir OK, tad vaina softiski, ja nav OK, tad dzelžos.

Link to comment
Share on other sites

control panel > user acaunts > create new acaunt > taisi ar limited user tiesībām.

Ielogojies caur jauno akauntu un skaties kas tur notiek ar FPS.

Ja tāpat lagos, tad tālāk runāsim par defragmentāciju.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

šaubos vai tu tādu lietu būtu palaidis garām BET tev nav ieslēgtas kkādas programmas kas rij nenormāli resursus ? kautvai izrubī tildi deamon tools kko tādu vai pat antivirusu.

Vai arī ja esi uzzinstalējies piemeeram jaunu anti virusu vai kadu citu programmu kas vnk eed daudz resursus

Link to comment
Share on other sites

c diska properties->tools->defragment now

šaubos, ka tas Tev kaut ko daudz dos. tas parasti paātrina programmu ielādi, un ar fps tam nav nekāda sakara.

vari mēģināt uzlikt mazliet vecākus video draiverus, jo jaunie parasti gļuko. iesaku Omega draiverus.

Link to comment
Share on other sites

dogys vel viens auns , kas nejedz lasit , jau paris reizes rakstiju , ka nekas nerij nekadus procesus.

norek driverus jau esmu mainijis jegas nekadas ..

btw tagad man pietiek ieiet csa, atvert server listi un man fps ir stabils 20 oO, japamegjina uztaisiit juzeri

EDIIT ok tas juzera joks ari nepalidz , btw taisos to diska defragmentaciju , faili nepazud?

EDIIIIT2: btw tikko pamaniju spelejot csu man vinsh rij 70% cpu , no sakuma nebiju pamanijis , taisot alt+tab raada 0

post-2383-1216043074_thumb.jpg

post-2383-1216043083_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

norek driverus jau esmu mainijis jegas nekadas ..

btw tagad man pietiek ieiet csa, atvert server listi un man fps ir stabils 20 oO, japamegjina uztaisiit juzeri

EDIIT ok tas juzera joks ari nepalidz , btw taisos to diska defragmentaciju , faili nepazud?

Faili nepazud, cik zinu vins vienkarsi visu sakarto pa plauktinjiem, datoram ertaka parskata lol , saubos vai tas varetu ko palidzet bet vari jau meginat..

Link to comment
Share on other sites

Nē nepazūd, uzspied ar labo peles pogu uz cieto disku kuru gribi defragmentēt

Properties->Tools->Defragment Now

70% krietni pa daudz priekš CS

Man bija ar gadījums ka termopasta bija procesoram izkaltusi un arī PC nešancēja kā vaig, iespējams ar tur vaina. Apskaties kādas Temperatūras.

Edited by FuNk1Y
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...