Jump to content
GIGN Forum

Vai Tu Tici Horoskopam ?


Domino
 Share

Recommended Posts

Katrs izsakat savas domas par horoskopiem jo es pirms nedeljas saku lasiit parak aizdomigi viss sakriit varbut jau ka cuucene

par tiem dienas plusiem kas draugos vel nak , tiem gan nezinu

viens no dienas plusiem un viens no minusiem

ļauj vaļu mīlestībai

grūtības pieņemt lēmumus

:superlol:

(ko tad pie velna dariit :D )

Link to comment
Share on other sites

Ir bijis kad kaut kas tiešām sakrīt, ir paziņas kas nevar dienu iesākt bez horoskopa, bet personīgi es neticu un nelasu. Kāpēc !? domāju tas ir parāk liels farss, piemēram paskaties dažados žurnālos un saitēs, gandrīz katrā ir kaut kas savādāks rakstīts.

Nez vai tev tur daudz kas mainīsies kad būsi izlasījis kas ar tevi notiks. Tādas tiešām sliktas lietas nēsmu dzirdējis ka tur rakstītu. Pārsvarā uz labo pusi tik. (Es jau nevēlu tev nelaimi Jansiņ :thumbsup: )

Edited by SvaX
Link to comment
Share on other sites

Lieta tada, es vienu bridi aiz nefig delat katru riitu lasiiju horoskopus...

Horoskopi lai arii kaa ir uzrakstiiti ir ar pozitivu noskanju. Nutad tava diena iet taa:

* Ja notiek kas labs, tad horoskops ir piepildiijies (horoskopa vienmer ir kas labs)

* Ja notiek kas slikts, tad horoskops ir piepildijies (vienmer ir arii 1 slikta zina piemineta)

* Ja horoskopa rakstits ka bus slikta dienu, tu pats vienmer centies to uzlabot, un ja sanak tad horoskops ir piepildijies (jo tapat vinaj bij kas pozitivs rakstits)

* * Ja horoskopa rakstits ka bus slikta dienu, tu pats vienmer centies to uzlabot, pat ja nesanak, horoskops ir piepildijies (solija tak sliktu)

Utt..

Horoskopi piepildas vienmer, jo tur raksta tik visparigas lietas, kuras notiek ar katru cilveku, katru dienu, un vismaz viena no taam pa dienu aptuveni piepidlas, lidz ar to rodas ticamibas moments. Ne1 neka dnedoma par parejo textu, kas ir bijis pilnigi nepareizs...

Link to comment
Share on other sites

Horoskopi lai arii kaa ir uzrakstiiti ir ar pozitivu noskanju. Nutad tava diena iet taa:

* Ja notiek kas labs, tad horoskops ir piepildiijies (horoskopa vienmer ir kas labs)

* Ja notiek kas slikts, tad horoskops ir piepildijies (vienmer ir arii 1 slikta zina piemineta)

* Ja horoskopa rakstits ka bus slikta dienu, tu pats vienmer centies to uzlabot, un ja sanak tad horoskops ir piepildijies (jo tapat vinaj bij kas pozitivs rakstits)

* * Ja horoskopa rakstits ka bus slikta dienu, tu pats vienmer centies to uzlabot, pat ja nesanak, horoskops ir piepildijies (solija tak sliktu)

Utt..

Horoskopi piepildas vienmer, jo tur raksta tik visparigas lietas, kuras notiek ar katru cilveku, katru dienu, un vismaz viena no taam pa dienu aptuveni piepidlas, lidz ar to rodas ticamibas moments. Ne1 neka dnedoma par parejo textu, kas ir bijis pilnigi nepareizs...

Kā teicu mircā.

[01:40:30] <minority> man vakar draugos bija rakstīts, ka veikšoties biznesā, būs mīlestībā kaut kāda tur odziņa un manas izklaides neļaus mātei gulēt.

[01:40:45] <minority> es nestrādāju, man nav meitenes, es sēžu mājās un neizklaidējos.

[01:40:51] <minority> LOTZ OF TRUUUTHZ

:)

Link to comment
Share on other sites

Agrāk reizi pa reizei palasīju, bet tagad tikai reizi trijos gados. Dažreiz ir gandrīz pareizi viss, bet dažreiz viss ir pilnīgi pretēji. es pat nezinu vai ticu, labāk prasīt vai kāds tic meditēšanai, es piemēram vienreiz mēģināju, bet nekas nenotika, tieši uznāca miegs :D var jau būt ka daļa no tā visa ir patiesība, bet man kkā bij velk vairāk uz to neticēšanu :)

Link to comment
Share on other sites

+Man šodien ir ļauj vaļu mīlestībai

-grūtības pieņemt lēmumus

Tas pats kas domino :D

btw.Man dažreiz sakrīt šie te sports, fizisks darbs ,tajās dienās kad man patiešām ir sports un fizisks darbs,bet tā palasīt jau palasu.

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

Bļed, nopērc 5 dažādus žurnalus/avīzi, kur ir horoskops, un bļe redzēsi cik tur sakritis visos.

Vienā būs "Visu nedēļu veiksies" citā zem tās pašas zīmes "Visu nedēļu neveiksies." Ja jūs ticat, tam ko saraksta, kautkāds pensionārs, kadai avīzei/žurnalam, tad personai tiešām prātiņs tjūūū-tjūūū...

Link to comment
Share on other sites

Visvēlamāk Skorpionam būtu Saules vanna pludmales smiltīs. Kādu nu Dievs laiku būs devis, tādu arī baudi. Interesanta lasāmviela bagātinās un izgaismos neskaidros jautājumus.

3 dienas plusi

* rūpes par ģimeni

* ātri paveicami darbi

* veselības profilakse

3 dienas mīnusi

* jāatliek netīrie darbi

* apģērbu iegāde

* uzmanīgi, sastādot līgumus

SEX

FRIZIERIS

KĀZAS

Vārdos ietērpts maigums.

Izsauks strīdus. Saaukstēšanās.

Radošiem pāriem uz ?urrā?.

PASĀKUMI

CEĻOŠANA

Izklaides, atpūta, māksla.

Izvēlies mājas dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Da ladna.

Sīki grēciņi, kas līdzēs uzturēt možu garu. Risks var attaisnoties, bet tikpat labi var nostādīt ne visai ērtā situācijā. Man nokrita cepurīte daiļu meitu pulciņā... Mūžības jautājumi.

Un tas viss pārējais ir identisks SaS^Man rakstītajam.

Plus, tas čalis, kurš sastāda, TIPA ASTROLOGS, to visu izskatās pēc pedolāča. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...