Jump to content
GIGN Forum

Nelly^


Invincible
 Share

Recommended Posts

Man jau kādu laiciņu Nelly šķita aizdomīgs. Bet tā kā viņš ir admins, domāju ka chītus nelieto.

Šodien kopā ar viņu spēlējot, atkal likās ka kaut kas nav tīrs. Novilku demo, skatījos ar wh. Pietika ar 10 roundiem un esmu 90% pārliecināts par wh.

DEMO

viņš sāk spelēt kautkur ~09.14.

Vērojiet kādus 10-12 raundus, viens raunds tur bija īpaši smuks.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Varu jums pateikt priekšā, ka "vienā citā serverī" (:D) Nelly jau tika nobanots par wh, par ko man pats arī atzinās piezvanot. Bet tā kā GIGNam "citu serveru" bani neinteresē, tad nemaz nepūlējos par to informēt. :)

Tā kā man riebjas čīteri, tad pabojāsim labo slavu arī citiem GIGNā zināmiem spēlētājiem, kas pieķerti čītojot "citā serverī" (lol, man šis apzīmējums iepatikās :D).

*ar bungu rīboņu tiek uzkurināts pūlis* un tie īīīīīīīīr:

Jimbuga un GooD`MeN

*šo personāžu IP pārbaudes veiktas un mana galva ķīlā par čītu 100% nepārprotamību :)

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha, tad jau visi var čītot "citos serveros". Muhamuha :lol:

EDIT: Eh, nevēlos te kādu norakt līdz ar zemi, bet skatoties/meklējot čīterus serverī dažreiz ieeju ar čītiem, lai redzētu kā tas izskatās no viņu skatu punkta... Meklējot pareizo spēlētāju (tas ir čīteri) uzgāju uz Nelly^, kurš piesaistīja manu uzmanību uz 3 roundiem. Pēc 3 čītera roundiem varēju teikt, ka WH bija, bet tad 4 roundā nekas nenotika, WH nebija.

Nu neko, jāskatās demo.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

:D) Nelly jau tika nobanots par wh, par ko man pats arī atzinās piezvanot. Bet tā kā GIGNam "citu serveru" bani neinteresē, tad nemaz nepūlējos par to informēt. :)

Tā kā man riebjas čīteri, tad pabojāsim labo slavu arī citiem GIGNā zināmiem spēlētājiem, kas pieķerti čītojot "citā serverī" (lol, man šis raksturojums iepatikās :D).

*ar bungu rīboņu tiek uzkurināts pūlis* un tie īīīīīīīīr:

Jimbuga un GooD`MeN

*šo personāžu IP pārbaudes veiktas un mana galva ķīlā par čītu 100% nepārprotamību :)

Hmmmm,man likas ka pa chiteri sauc cilveku kursh vinjus izmanto pret citiem,kaa priekshrociibu,nevis ja tu adminee citaa serverii tu ar vinjiem kjer tieshi chiterus!Tas ka man vinji varbut bija,tas bija tikai tapec ka pirms tam iespejams admineju ihackaa,pec tam ieejot-neizsledzot kso serveriii!Butu vismaz kadu DEMO piemetis klat,kur es chitoju,tad arii pakluseetu!

Link to comment
Share on other sites

HLG priekšrocība ir tevi nobanot pirms tu sāc spēlēt. Čīti tev tika detektēti, basta.

Kādi bija tavi mērķi to izmantošanā, varam tikai minēt, bet tas ir pret servera noteikumiem pat konektēt ar čītiem. Priekš spektošanas ar wh ir HLTV. ;)

Lai nu kā būtu ar tevi, tu pat netiki pielaists pie spēlēšanas, bet Jimbuga gan ir nospēlējis kādas 3 mapes ar CD Haku. :)

Link to comment
Share on other sites

Kādi bija tavi mērķi to izmantošanā, varam tikai minēt, bet tas ir pret servera noteikumiem pat konektēt ar čītiem. Priekš spektošanas ar wh ir HLTV. ;)

Lai nu kā būtu ar tevi, tu pat netiki pielaists pie spēlēšanas, bet Jimbuga gan ir nospēlējis kādas 3 mapes ar CD Haku. :)

Nu vo taa jau ir citu runashana! :thumbsup: Par JimbuGu neticaas! :slap:

Link to comment
Share on other sites

Vienmer domaju ka Nelly^ nav tira jo parak labi zinaja kur pretinieki atrodas. Vismaz tagad Invincible ielika DEMO kur var redzet ka Nelly^ spele ar [] ,dodu 100% ka tu ir []. Runajot par DEMO es noskatijos un secinajums ir vnks = []

Vismaz tagad bus 1 stulbs admins mazak .)

Link to comment
Share on other sites

Allwim ir taisniba....vinjs bija informets ka toreiz ar wh speleju..man nebija ko slept...vinjs vel man banu nonjema nost :lolza::10cm: savi cali ka saka :10cm: toreiz gribejas paprikolities :thumbsup:

Nespeleju es taspec gigna,jo toreiz sausmigi lagoja,visu laiku speleju kso...

Es jums iesak labak tani demo Paverot INVisible....pasam calim ir wh,tikai loti labi slepj vinju...

A tani vieta kuru tu teici,ka budinja savu,normala epizode speles...ka izskreju ara es vinju tur pamaniju augsa..

Link to comment
Share on other sites

:lolza::10cm: savi cali ka saka :10cm: toreiz gribejas paprikolities :thumbsup:

Nespeleju es taspec gigna,jo toreiz sausmigi lagoja,visu laiku speleju kso...

Es jums iesak labak tani demo Paverot INVisible....pasam calim ir wh,tikai loti labi slepj vinju...

A tani vieta kuru tu teici,ka budinja savu,normala epizode speles...ka izskreju ara es vinju tur pamaniju augsa..

Ja ,ja vismaz tevi piekera ar ,bet man giligi neiet skaidriba cik :lohs: adminam jabut lai rukatu ar [] gigna ?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par Nelly vai chiitoja vai nee, nostishos demo.

Bet nu cik kopaa esmu rukaajsi , nekad nav bijis taa, ka vinsh mani noshautu kaa iipashi, kas liktu domaat par chiitiem (nevar buut ka ierauga mani un uzreiz ar wh nespeelee :D ) . atshkiriibaa no vakardienas 2 puikaam (nu liekas ka abiem bija cheeti. jo abi kautkaa staigaa pa karti un nepaarbauda neko bet chomus atshauj nu taa diivaini, un es kaa netiisham chata nevis adminchata, ka skatos vai ir wh vai nav, taa abi zhigli pazuda no servera :/ ) , ar speeles nickiem INV. un ivk (liekas)peedeejam arii ieshkiilu banu par wh , un suudziibu veel neredzu :D

inv. i`m watching you ! soab ! :sparta:

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Bet nu cik kopaa esmu rukaajsi , nekad nav bijis taa, ka vinsh mani noshautu kaa iipashi, kas liktu domaat par chiitiem (nevar buut ka ierauga mani un uzreiz ar wh nespeelee :D ) . atshkiriibaa no vakardienas 2 puikaam. ar speeles nickiem INV. un ivk (liekas)peedeejam arii ieshkiilu shkiet banu par wh , un suudziibu veel neredzu :D

inv. i`m watching you ! soab ! :sparta:

kaads sakars man ar kkadu ivk? Un kārtējo reizi jau tu nonāc pretrunā ar sevi. Tu jau teici, ka tev uz manim ir vienalga. Bet tas nekas, vari mani watchot, mani tas tikai priecē. Gaidshu atkal kādu tavu kļūdu dēļ vājajiem nerviem.

MACHOOOOO, es nesaprotu, vai tad ar sho topiku vairs nekas netiks dariits? snoopam netiks atnjemti paaris flagi? Domaaju, ka vaidzeetu gan, tik daudz sudzibas par viņu + vēl no adminu puses. so think about it, please.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

MACHOOOOO, es nesaprotu, vai tad ar sho topiku vairs nekas netiks dariits? snoopam netiks atnjemti paaris flagi? Domaaju, ka vaidzeetu gan, tik daudz sudzibas par viņu + vēl no adminu puses. so think about it, please.

ROFL :D:lol:

Invincible , taatad tev ir nick inv. ? kaa es to varu zinaat, man vienalga kaadi nicki tev ir :D es nesaku ka tev kas kopiigs ar ivk! bet izgaaja abi speeleetaaji ar tiem vardiem aaraa no servera kaa es uzrakstiiju say: skatos vai ir wh (kaa spektators)!

pietam otrs ienaaca peec 2 stundaam un es ieshkiilu banu vinjam.

Jaa macho es esmu LJAUNAIS ADMINS Sn00p, krush slapo speeleetaajus pa to ka saveejie shauj muguraa, un izliekas ka atvainoshanos nav paraadaa. un gagoju par to ka saak kachaat pravas pret adminiem, un traucee admina darbu! :)

peace :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D:lol:

Invincible , taatad tev ir nick inv. ? kaa es to varu zinaat, man vienalga kaadi nicki tev ir :D es nesaku ka tev kas kopiigs ar ivk! bet izgaaja abi speeleetaaji ar tiem vardiem aaraa no servera kaa es uzrakstiiju say: skatos vai ir wh (kaa spektators)!

pietam otrs ienaaca peec 2 stundaam un es ieshkiilu banu vinjam.

Jaa macho es esmu LJAUNAIS ADMINS Sn00p, krush slapo speeleetaajus pa to ka saveejie shauj muguraa, un izliekas ka atvainoshanos nav paraadaa. un gagoju par to ka saak kachaat pravas pret adminiem, un traucee admina darbu! :)

peace :thumbsup:

Ar tevi ir runāt tā pat kā ar sienu. Ko Tu vispār sāki shajā topicā kaut ko man dirst virsū? Tas vien parāda, ka tu pēc iespējas vairāk meklē ar mani strīdu. Beidz te attaisnoties, saproti ka tu esi vainīgs, ka admini pat pa tevi sūdzās. Lūdzu, neatbildi uz sho komentāru.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu cik kopaa esmu rukaajsi , nekad nav bijis taa, ka vinsh mani noshautu kaa iipashi, kas liktu domaat par chiitiem (nevar buut ka ierauga mani un uzreiz ar wh nespeelee :D ) . atshkiriibaa no vakardienas 2 puikaam (nu liekas ka abiem bija cheeti. jo abi kautkaa staigaa pa karti un nepaarbauda neko bet chomus atshauj nu taa diivaini, un es kaa netiisham chata nevis adminchata, ka skatos vai ir wh vai nav, taa abi zhigli pazuda no servera :/ ) , ar speeles nickiem INV. un ivk (liekas)peedeejam arii ieshkiilu banu par wh , un suudziibu veel neredzu :D

inv. i`m watching you ! soab ! :sparta:

Tas nebija uzbrauciens man? Šeit runa gāja par Nelly^ a tu kaut ko iedirsi pa manīm. :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...