Jump to content
GIGN Forum

Internets Teikā


h2o
 Share

Recommended Posts

Maybe kāds dzīvo teikā, un ir gatavs padalīties ar pieredzi sakarā ar provaideriem teikā ? kurš labāks, kurš sux ass..

w00t`ā ir info, bet nu tā ir no 2005, un pa 3 gadiem daudz kas ir mainījies

Link to comment
Share on other sites

:)

Tur jau tā kaka, ka Mits ir Teikā pieejams, bet ne manā mājā :ermm:

Tā infa ir no Jan 13 2005, 6:43 AM

Un ir parādījušiem jauni provaideri, kuri tur nav.

biju iegājis arī providers.lv kartē, taču Teikā nekas tur neiet <_<

Taga palikuši 3 varianti, kas liekas saprātīgākie no visiem :

Fastnet

Optiline

Pronets

Link to comment
Share on other sites

fastnetu tikko kā pārpirka.. viņu nopika com4tel(easy - meitas uzņēmums) tā kā nekas labs tur nav gaidāms.. Zinu ka teikā 100% ir AIRNETs, kas dod ļoti jauku ātrumu pa saprātīgu samaksu. Ja tu pateiktu ielu uz kuras dzīvo, varētu arī pateikt vai tavā galā ir..

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

airnet aka telenet ir pieejams man mājā, un pagaidām izskatās, ka šis man būs īstais variants

Datu ielādes

ātrums Latvijas/ārzemju 100 Mbps/10 Mbps

Mēneša abonēšanas maksa 15.00 Ls

Pieslēguma maksa Bezmaksas

Bet mani atbaida viena lieta no tā kantora - kā var likt 100Mbps ātrumu pa LV...kādai sekretārei jābūt ,lai ierakstītu tādus murgus :slap:

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

es nesūdzos, ātrumu var apskatīt zemāk bilde.. vidēji no dc velku ar 1,5mb/sec.. torrentos vel ātrāk, uploads nav slikts..kamēr nesāc ārzemju torrentos seedot.. Pa Latviju dalu 400-500kb/sec torrentos, atkarīgs no ņēmēja :thumbsup: ?

Bet, ja man būtu pieeja pie AIRNET'a, tad noteikti ņemtu to, jo tam ir vel labāks downloads/uploads par tādu pašu samaksu

post-210-1215098033_thumb.jpg

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Fastnet

Optiline

Pronets

Dzīvoju Purvciemā. Man ir Optiline. Mēnesī maksāju 8 Ls. No Latvijas sīderiem nāk ar ~ 2 MB/s (baitiem, nevis bitiem). Nets agrāk mēdza pazust, bet pēdējā gada laikā nekas tāds nav gadījies.

Link to comment
Share on other sites

Nu es dzivoju Teikaa, man ir Pronets.

Kadu gadu, pusotru atpakal bija doma mainit uz citu, jo bija visadi brinumi un qluki vinam, bet tagad viss ok.

CSam pietiek, vismaz tai reizei menesii liekas viss stokos :) Un citaam lietaam ar.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...