Jump to content
GIGN Forum

Do Someone Believe In This Shit?


Gimp
 Share

Recommended Posts

:(

2273 - Mix of yellow, white, and black race. New race. to arī nepiedzīvošu, awwwwww. :((

man jau pofig kas notiks tad,kad es atsprāgšu, bet uztrauc

2010 - WWIII - sākuma DEAFULT, pēctam nuclear,pēc tam chemical, omfg

betes domāju ka tai indostānai nav iemesla sākt karu pret eiroipu, drīzāk ar ASV, jo asv jau viņiem to gaisu vairāk smirdina...

Edited by Gimp
Link to comment
Share on other sites

PS, gribu ies''akt vēl papildus tēmu šeit pat.

Problēma, es izlasīju šito murgu 4 dienas atpakaļ, un es nevaru atbrīvoties no šitā raksta galvā,, kāds var palīdzēt atbrīvoties no murga galvā?

gulēt nevaru, ēdu 1 reiz dienā, un vēl + laiks debīls, lietus un auksts

plsnerakstat tādu bullšitu kā "nošaujies u.c", es rakstu to nopietni bēg jau 2 reiz izvēmos...

Kas tu dīvains esi kas būs ,būs!

es tev ieteiktu vairs internetā nelīst ja tu tici kautkādiem sūdiem

Link to comment
Share on other sites

es tev ieteiktu vairs internetā nelīst ja tu tici kautkādiem sūdiem

nop, man bija pilnīgi pofig par visu, sēdēju pie kompja, riju čipsus, sēlēju visu kas bija un nekadtāda šita nav bijis

tas jau varūt tikai ne no tā, jo esmu biki morāli izdrāzts, sastrīdējos ar draugiem, ''leg vēl kāju sasitu pret dīvāna koka malu...

Edited by Gimp
Link to comment
Share on other sites

2008 - Assassination attempts on four heads of states. Conflict in Indonesia. That becomes one of the causes for the start of WWIII.

Nu ja shis piepildiisies, tad varbuut buus veerts padomaat par paareejo..

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

vispar man patik tu pats gribi shauties, jo izlasiji to sudu, un tad iedod izlasiit veel vismaz 500 cilvekiem. tipa, ja pats shaujies, ta jaapavelk arii visi paareejie liidzi ne? kak mozg? :lohs:

es prasu izteikt viedokli .. izlasi pirmo postu un vienu no iepriekšējiem,nav ko rakstīt neraksti!

Edited by Gimp
Link to comment
Share on other sites

Tici Babai Wangai, izklausās, ka viņa saprot, par ko runā :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

viedoklis - esmu dzirdejis, ka 6is tantuks ir paregjojis pat Hitlera naakotni, respektiivi, ka vin6 mirs. Bet vispar neticu nekadam 4iganietem, taapat arii liktenim, dievam utt. un par manaam latvie6u valodas zinaa6anaam mees veel varam pastriideeties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...