Jump to content
GIGN Forum

Baserape


Ganupuika
 Share

Recommended Posts

sodien spēlēju ft2.gign.lv.giju pie BLU komandas,un viens sakano demomans Extr3me | Dan kādu labu laiku baserapoja-līdz ko iznāk ārā no durvīm,tūlīt uzlaiž gaisā.vai GIGN serveros šādas izdarības ir atļautas?

Edited by Ganupuika
Link to comment
Share on other sites

shis teica ka aizliegts neesot bet taa vairs nav spleeshana... visu fun izbojaa :angry:<_<

P.S. ja kas baba tonja ar tur nedaudz piebalsojaas paaris reizes.... kjipa puse no Red teama ( proti 2 - 3 cilveeki) gaaza muus pie muusu baazes...

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti, kur tad tas ir aizliegts? Un ja ir, kādas sankcijas veic pret to? Visu komandu nobanot, vai? Bet varbūt jūs pašus nobanot, tapēc ka ņemat tam brīdim nepiemērotas klases un nūbojaties, m?

Nu lab nezinu jau vai tas ir aizliegts... ja jau taa saki tad droshi ka nav :huh: Vieniigais veids ir ar uuberi iziet cauri bet to es 1 reizi izdariiju un tikai 1 jo iiniistu medikji jo nemaaku ar vinju labi speeleet. Starp citu nezinaaju ka pa nooboshanos banoo... :D Lab tad shim topikam vairs nav nekaadas jeegas ja veel ko nepibildiis... zinaas tagad ka nav jeegas ko teikt pa basereperiem...

P.S. vincester piedo ka dazji te ir noobiigi jaa... tai skaitaa arii es :(

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Nekur par to nebano,ceru ka GiGN nav izņēmums.

Esmu tas Dan.

PS - Ko man vajadzēja darīt, ja jūs spēlēt nemākat, tā man bija kaut vai jautri. (Arī pārējiem RED) :D

Edited by Dan(:
Link to comment
Share on other sites

Esmu tas Dan.

PS - Ko man vajadzēja darīt, ja jūs spēlēt nemākat, tā man bija kaut vai jautri. (Arī pārējiem RED) :D

Pāriet un palīdzēt viņiem nevis kā loham fragot bazē.

Bet jā, banot nebano par šito.

Link to comment
Share on other sites

Bet jā, banot nebano par šito.

Teams bija fūl. Es biju gājis pakaļ patronām un mierīgi nācis atpakaļ, tik un tā neko neizdarija.

PS - Laikam atbildi viņš saņēma un var slēgt ciet šo tēmu (:

Link to comment
Share on other sites

Pret mani baserape bija varbūt pusminūti, jo es tos malačus vienkārši izšķaidīju. Savukārt pašam gan ir nezincik reizes sanācis paownot pretiniekus pie bāzes. Nu ko es varu darīt, ja jūs spēlēt nejēdzat? Kāda starpība vai es tevi novācu tieši pie bāzes vai 30m tālāk? :)

Link to comment
Share on other sites

nu, ja tiek apkārt sacelti 4 sentriji un tikpat daudz demomani dežūrē ieeju, kad nāk kāds čalis ar ūberu ārā, ir divi varianti, vai nu viņš ielido iekšā atpakaļ respawnā vai arī uzlido augšā debesīs :)

nu, tad BLU ir pamatīgi paņemti priekšā, pakaļā un arī no sāniem, bet vismaz viņiem nevajadzēja pieļaut, lai tāda situācija notiek.

piemēram, šajā situācijā BLU izredzes nav nekādas, nu, paši vainīgi :whistling:

spawnrape.jpg

Link to comment
Share on other sites

randr. tad jau bij tā, ka tauta nav. sākas spēle - krutie vienā un salāti otrā komandā. piem jūs tur 5vs5 ākstaties. tad bums sarodas spēlētāji, bet ownošana jau turpinās. pirmie 5 par to ir parūpejušies.

parasts reipošanas gadijums ir ok, bet ja sāk celt ~3 lielos sentry, tad domāju, ka adminam ir jāsabalansē komandas.

Dan - tu man nepatīc.

Link to comment
Share on other sites

parasts reipošanas gadijums ir ok, bet ja sāk celt ~3 lielos sentry, tad domāju, ka adminam ir jāsabalansē komandas.

Dan - tu man nepatīc.

Tu man arī nepatīc, tavs spēles stils nav foršs - nomīnē un gaidi kad kāds nāks, tas nav nekas īpašs. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...