Jump to content
GIGN Forum

Ban @ Cs.gign.lv


Mouz3r
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: dyversant!

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Mouz3r

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 6 minutem 34 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

P.S - Nebija man wh <_< , un es veletos lai man nonjemtu ban.

Edited by Mouz3r
Link to comment
Share on other sites

da jomajo.. es visu vakaru to tik vien dariju ka lekaju pa ct, vai T komandam lai vinju petitu, tas bija apmeram divas stundas... un tie momenti bija nu vnk unreal( kadi 10 12 tochna) .. pats klausijos ar normalam austinjam, un ta ka neesmu puskurls , tad dzirdetu ja uz sound speletu..

var jau buut ka kljudos..

p.s es zinu ka var ieiet spec lai paskatitos

Link to comment
Share on other sites

šito zinu.

atceros viņš čitoja es iegāju specos uz reiz noņēma wh..

Link to comment
Share on other sites

Tātad pa tēmu:

Biju klāt momentā, kad konkrēto kadru banoja. Divīts teamchatā netīšām ierakstīja "say_team @ mouz3ram laikam wh", kas neaizgāja uz adminchatu, bet parādijās teamchatā. Tajā brīdī mouz3rs uz sekundēm 15 nostājās ar seju sienā, pēc kā sāka spēlēt pagalam botiski.

Link to comment
Share on other sites

Biju klāt momentā, kad konkrēto kadru banoja. Divīts teamchatā netīšām ierakstīja "say_team @ mouz3ram laikam wh", kas neaizgāja uz adminchatu, bet parādijās teamchatā. Tajā brīdī mouz3rs uz sekundēm 15 nostājās ar seju sienā, pēc kā sāka spēlēt pagalam botiski.

a ja .pareizi tu jau teici.

ta ka neesmu uuberprmegasegaturbonaftalinoabizjanto chitu noteicejs , tapec paturu protams prata iespeju atvainoties.. bet nu

Link to comment
Share on other sites

Serveris vienmer pec kada 1 gada! :D remuve visus ban bet ja gribi atrak un tevi nebano vala iemaksa nieka 10 Ls un atkal spele @ gign.lv

Ja nav nauda varu aizdot bet bus jaatdo!

Edited by Name
Link to comment
Share on other sites

Serveris vienmer pec kada 1 gada! :D remuve visus ban bet ja gribi atrak un tevi nebano vala iemaksa nieka 10 Ls un atkal spele @ gign.lv

Ja nav nauda varu aizdot bet bus jaatdo!

Tu gan esi informeets labveelis!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hz cik mixus esmu spēlējis un pret viņa team cw, liekas kad tīrs. Btw 1. dienā kad nonēma buster es uzpēlēju ar niku BloodMonkey un 1/2 serv nīdēja, kad man esot WH. hud_textsize 0 un spēlēju tālāk

btw Domāju kad džeks kas banoja ir klūdijies. anyway kad nebūs ko darīt noskatīšos pov.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

btw Domāju kad džeks kas banoja ir klūdijies. anyway kad nebūs ko darīt noskatīšos pov.

nemu vārdus atpakaļ.

Džeks bija tajā pašā team kurā es (klanā) un warmup naglaka pa kubiem mauca, un cw laika arī

Tākā 10LS wormam ja velies seit geimot

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...