Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


CaRReRas
 Share

Recommended Posts

Itkā ši ir reklāma vai kautkas tāds. Kr4 serveris pastāv jau ļoti ilgu laiku ~ 3 gadus, bet tauta galīgi nav. Ja kāds no jums meklē serveri, kur spēlēt, tad varētu pamēģināt šeit. Šeit

WoW-Latvia.Lv , Xplosion realm

Status: UP 24.

Version: TBC 2.4.2.

Registration : Free, here!

Language:Latvian,Russian and English.

Max level: 70

XP rate: 8x Kill , 10x Quest .

Drop rate: 3x items , 5x money .

Honnor rate: 4x.

Realmlist: logon.wow-latvia.lv

P.S. Serveris tiešām ir labs! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Atšķirībā no tevis es negribu maksāt par kādas spēles spēlēšanu. Taka varēji te nepostot. Es tikkai piedāvāju iespēju spēlēt labā serverī, kur nav lagi un 24/7 online. Vienīgā problēma - tauta ir ļoti maz.

Link to comment
Share on other sites

Tā nav naudas izmešana. tā ir adekvāta samaksa izstrādātājiem un uzturētājiem par padarīto darbu un ideju realizāciju. EDZ, tu jau laikam par paiku arī naudu neizmet, bet paņem par brīvu no bioatkritumu konteineriem aiz RIMI?

Link to comment
Share on other sites

mjaa.. tagad tur 1 chalis online ciinaas :( vispar jau baigi gruuti savakt serverim tautu lai vina tur kautcik patstavigi buutu. tapec jau arii visi serveri gandriz izjuk :(

Link to comment
Share on other sites

Serveris pastāv jau ~3 gadus, bet nesen mainīja nosaukumu, jo bija paris problēmas! Tāpēc tur ir rakstīts: WoW-Latvia.Lv serveris pastāv jau vairāk kā gadu no 05.01.2007.gada

EDIT: Jā, battlegroundi un arenas( dod klāt Arena pointus un var izmainīt pret itemiem ) strādā un raidot arī var! 665 , serverī tauta nav jau ļoti ilgu laiku un viņš nav izjucis jau pāris gadus un vēl pastāvēs ilgu laiku. Varēšu izpalīdzēt ar ar naudu un, ja būs laika, tad ar q pildīšanu. Tagad kachāju Warlocku, ja kautko vajag prasat- niks Citrons.

Edited by CaRReRas
Link to comment
Share on other sites

EDZ, tu jau laikam par paiku arī naudu neizmet, bet paņem par brīvu no bioatkritumu konteineriem aiz RIMI?

Saprati pats ko uzrakstīji ? :lohs: Tu pareizi saki es neizmetu naudu par pārtiku...

Nu jā tādi kaulaini dator tārpi kā tu maksā naudu par wow spēlēšanu ^^

GL tev dzīvē dator ņūģi !

Link to comment
Share on other sites

:lohs: Tu pareizi saki es neizmetu naudu par pārtiku...

Nu jā tādi kaulaini dator tārpi kā tu maksā naudu par wow spēlēšanu ^^

GL tev dzīvē dator ņūģi !

Tev to vajadzētu pateikt pārējiem pāris simtiem miljoniem cilvēku, kas ir pirkuši spēles.

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par wow , es saprotu nopirkt dator spēli kādu veikala , bet nejau naudu maksāt par to lai paspēlētu wow online ar citiem atpalikušiem cilvēkiem kuri sēž pie PC 10-16 h dienā. Tev derētu ieiet youtube un pastīties uz šitiem friikiem kuri spēlē wow .

Edited by EDZ_Netgames
Link to comment
Share on other sites

Ā, ķipa tāds nevar palikt nemaksājot par spēli?

Tipa par tādiem lohiem kļūst tikai ja spēli nopērk un katru mēnesi maksā par to, nu jā, skaidrs ar tevi, skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirstam streelnieku! mums ir EDZ!!!!! :sparta:

Edz, pats saproti, ko saki?

Tātad, ja es nopērku spēli un paspēlēju 1 mēnesi, kaut vai 1 dienu tad es automātiski ieskaitos nūģu listā ja?

Tev derētu ieiet youtube un pastīties uz šitiem friikiem kuri spēlē wow

Tev derētu ieiet šeit un paskatīties uz šitiem frīkiem, kuri lielāko dienas daļu pavada pagalmā neko jēdzīgu nedarot, kaut gan spēlēt wow arī nav nekas jēdzīgs, bet tā ir cita štelle.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Wowu nevar izbaudiit nelegaalajaa serverii, lai ko tu man staastiitu.. nelegaalajs wows ir preksh nuugjiem, kuri var nopirkt cigaretes pa 2ls pacinju katru otro dienu, bet lai 7ls meenesii samaksaatu par speeli kaut ko dirshhh.....

p.s. pats wowu nospeeleeju paaris meeneshus un nenozheeloju.. njuutos taa, kaa buutu naudu izmetis velti..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

WoW es nespēlēju 2 iemeslu dēļ

1. Negribas maksāt katru mēnesi ~7LS, tāpec nopirku steamot`u CS. Mybe nogaidīšu kamēr blizzard nonems ikmēneša maksājumu kādā pavecākai wow versijai, jo visas šķiet diezko interesantas cik prv serveros esmu testējis.

2. Prv serveri neapmierina. BUg,LAG un maz tautas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

man vislaik rada

Access forbidden!

You don't have permission to access the requested directory. There is either no index document or the directory is read-protected.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.
Error 403
www.wow-latvia.lv
07/25/08 00:15:27
Apache/2.2.9 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8h mod_autoindex_color PHP/5.2.6 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.0

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...