Jump to content
GIGN Forum

Dust_bowl


Rush^
 Share

Recommended Posts

Apnīk ka visu dienu viena un tā pati mape, vismaz uzliekat lai 4 mapes pa visu dienu!

Mans ieteikums uz šādām četrām mapēm.

2_fort

gravelpit

Dust_bowl

Gold_Rush

nu jaa itkaa buutu normaali savadaak jaa dustbowl karte forsha bet zb tikai vinju speeleet ko citu 4ist vajag... ja nemaldos vienreiz jau bija topikjis pa shito teemu ne?

Vareetu jau uzlikt veel gravelpitu un wellu paareejaas kartes garaam.

sory bet manupraat well iesuukaa...

Link to comment
Share on other sites

Es tikai fiksi vēlējos nodot, ka tie, kas domā, ka granary un well sūkā, ir pelnījuši ĀTRU NĀVI. Es jūs ienīstu, pidari. Jūs esat boti un neveiksminieki un sūkāt TF2 ir jūsu misija. Jūs nekad nemācēsiet spēlēt TF2 un uz mūžiem paliksiet lūzeri.

Kas attiecas uz kartēm, tad es viņas mainu kad esmu serverī, jo man tas dustbowls arī reāli zajebal.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai fiksi vēlējos nodot, ka tie, kas domā, ka granary un well sūkā, ir pelnījuši ĀTRU NĀVI. Es jūs ienīstu, pidari. Jūs esat boti un neveiksminieki un sūkāt TF2 ir jūsu misija. Jūs nekad nemācēsiet spēlēt TF2 un uz mūžiem paliksiet lūzeri.

Kas attiecas uz kartēm, tad es viņas mainu kad esmu serverī, jo man tas dustbowls arī reāli zajebal.

macho paldies pa komplimentiem :D nu sory vienkaarshi well man neliekaas in4iiga bet granary speeleet var... bet tas taa....

nu vieniigais vajedzeetu lai ieliek veel kaadu mapi mapcyclaa jo nevar ta4 tikai 1 admins (proti tu) mainiit kartes tikai tad kad tiek pie kompja un kad vispaar ieiet ieksh TF. Vai vismaz tad vajag veel kaadam citam adminam iedot tiesiibas lai var mainiit mapi... vai ielikt pluiginu kjipa ar rtv (rock the vote) ka speeleetaaji pashi var izveeleeties kad un uz kaadu mapi taisiit... atceros ka css dazhiem servakiem taa bija... bet tur probleema var buut taada ka pusei dustbowl buus zb a otrai pusei kuri ieiet tur serverii uz 30 minuuteem negribees mainiit karti... bet varbuut tomeer pietiek pacietiibas pagaidiit? :D

Link to comment
Share on other sites

Rusty tu pareizi pateici. Man ir vote, ne votemap. Varu uzlikt voti vai db ir forshs vai nav.

aa aizmirsu piebilst izdomaaju forshu 4 map mapcycle.

Taatad:

1)dustbowls

2)badlands (forsha mape par kuru biju aizmirsis)

3)well (tikai nez vai cp vai cf, tomeer labaak gribeetu cf)

4)granary (arii viena no ideaalajaam mapeem)

Man shkjiet, ka labs mapcycle

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Granary ir forša mape, to gan vajadzētu. Man pašam ne īpaši iet pie sirds ctf_well ( jāpaņem intelligence ), bet parastais well ar kontrolpunktiem ir foršs.

manas domas lai gan well pie sirds nenjemu ar kontroles punktiem buutu labaak... un ja nav moz arii hydro ielieciet ja pret to nav pretenziju.

P.S. Sen neesmu bijis serverii tapeenezinu kas tur pa karteem :P:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...