Jump to content
GIGN Forum

Vasaras Darbi? :d


k!ll3r
 Share

Recommended Posts

Kas var notikt tad ja es neaizeju uz Vasaras darbiem ? kr4 man ir ta:

Visas sekmigas bet Algebra ne :(

Man ir lapina kur raxtits grafiks pec idejas man ir jaiet tikai 4.datuma! kas man bus tad ja neaizieshu?

Link to comment
Share on other sites

Izmanto pēdējo iespēju jo ziņās stāstīja LATVIJAS MINISTRI LEMJ JAUNU LIKUMU, ar nākošo gadu nebūs nekādu vasaras darbu un ja vienā priekšmetā nesekmīgs paliec uz otru gadu AUTOMĀTISKi

vismaz skolēni sāks mācīties

P.S pašam šogad neviena nesekmīgā :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

bļin :( Ellgii negribas iet uz to algebru :@

Ta skolotaja prosta tadaragana :( kaitina vienkarshi :@

(whew) labs nakoshgad uz C grupu Jā jā... domas ka esmu stulbs bet tur ir normals u4uks! un 1.lohs dabuja 7 :@

Link to comment
Share on other sites

(whew) labs nakoshgad uz C grupu Jā jā... domas ka esmu stulbs bet tur ir normals u4uks! un 1.lohs dabuja 7 :@

Ko zin mosh sacis macities ;) Tapec ar dabuja 7 :thumbsup:

Ja jav tu tagad nemacies pie sita ucuka, tad kada jega vsp iet pie ta ucuka macities?

k.d tac visiem vienadi..

Link to comment
Share on other sites

Visas sekmigas bet Algebra ne :(

Man ir lapina kur raxtits grafiks pec idejas man ir jaiet tikai 4.datuma! kas man bus tad ja neaizieshu?

k!ller tava vieta noteikti aizietu, ka to dariju pats 8 klasee :) biju pats nopelnijis 1 nesekmigo, izlaboju biju kruts! :)

Link to comment
Share on other sites

Šogad noteikts, ka no 1.līdz 4. klasei var būt viena nesekmīga atzīme līdzšinējo triju vietā. "Ja nesekmība parādās jau šajā posmā, tad būs ļoti grūti turēt līdzi vēlāk, jo tieši nākamajā pakāpē, no 5.klases līdz 8.klasei, ir vislielākā nesekmība," norādīja Koķe.

http://www.tvnet.lv/zinas/article.php?id=546476

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

kr4 :D Tad sanāk tā: Gribi nēj! Man p0x.

Vai arī: Aši ej! Un mudīgi! Neaiziesi paliksi uz otro gadu! (Jo te citi muld ka no 1.neskmīgās var palikt :( )

Nū bet neko! Es laikam piekritīšu citiem! Un Rīt pat došos uz Vasaras darbiem! :)

Link to comment
Share on other sites

:D Tad sanāk tā: Gribi nēj! Man p0x.

Vai arī: Aši ej! Un mudīgi! Neaiziesi paliksi uz otro gadu! (Jo te citi muld ka no 1.neskmīgās var palikt :( )

Nū bet neko! Es laikam piekritīšu citiem! Un Rīt pat došos uz Vasaras darbiem! :)

Man prieks par tevi, deels!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...