Jump to content
GIGN Forum

Palidzat


Recommended Posts

Kāds var paskaidrot , ko lai es daru , lai varētu palaist ps1 speeli uz pc ja spēlei failu formāti ir MDF un MDS , emulātors vispār neuzrāda tos failus , kad censhas kjip atvērt vinjus.

Vai kāds var tā pa plāna punktiem paskaidrot kā lai es atveru ps1 speeli ar emulatoru no shitiem te failiem.

DAEMON toola kr4 kad mountoju tur iekshaa paraadaaas kkada mape ZZZ kuraaa ieksha ir kkads fails "DUMMY""

un vel fails System zem nosuakuma SpeeDial 1kb un blakus vel Slus_011 kkads fails.

Edited by chiizas kraist
Link to comment
Share on other sites

nu, un kādi faili ir citām spēlēm ? arī mdf ?

ja jā, tad sapists disks. ja nē, tad neder alcohol`a formāts un pārraksti mdf uz iso.

ielādē ar deamon tools un ar kādu cd burneru mēģini uztaisīt iso imāgi no virtuālā diska.

nero, cik atcereos, neredzēja virtuālos diskus.

Link to comment
Share on other sites

nu man ar citaam speleem gaaja viegli itkaa vienai speleei kad nokachaaju bija tas b32_dll fails un blakus exe fails vnk uzspiedu uz exe failu un tad tas automaatiski iegaaja caur emulatoru , kr4 un vel vienai speelei bija iso ari caur cd drive iegaaju ieksha. Bet nu pameegjinaashu to .mdf uz iso paataisiit :)

Link to comment
Share on other sites

ta tak taapat nevar neko izdariit jo vinjsh to failu vispar neuzraada caur all files utt... BET NOR3KAM PALDIES :*** AR alcoholu visu izdariju :)) un sanaca iso fails un speele ari aizgaaja!!!!

Today IS SAFE THX TO NOr3k :D ari paldies kRi par paliidziibu :)

TOPIC CLOSE!

Edited by chiizas kraist
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...