Jump to content
GIGN Forum

Bans Nr2


kesh
 Share

Recommended Posts

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Zloy^

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: kesh

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 14 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ------------------------------------------------------------

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-05-25...38-de_dust2.zip

nu nez...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cik esmu spelejis gignaa,visi vnm ir sudzejushies ka KESH ir WH pat diezgan pazistami un patstavigi keksi to ir apgalvojushi!te iesaku nemirstiigajiem iechekot,jo vinjsh parak UBER pedejaa laikaa spelee,bet viss jau var buut! r3n3ma tu taa kaa UBER PAPA,varetu iechekot arii!

Link to comment
Share on other sites

Parasti deelj taadiem njishakiem vairs neteereeju laiku, bet tevis deelj GooD Men es demo noskatijos. Nepaarprotams WH! so ,kesh, vari buut briivs 0 un iet chiitot citur!

Es neko nejaucu puisiit, tu pat iedomaaties nevari cik daudz es zinu, taa ka labaak neko nesaki un ej stuurii nokaunies. :baby: ja tev tik slikti ar atminju, tad vaards princesiite* varbuut tev liks sho to atcereeties.

Edited by Streelnieks
Link to comment
Share on other sites

Nepaarprotams WH! so ,kesh, vari buut briivs 0 un iet chiitot citur!

Es neko nejaucu puisiit, tu pat iedomaaties nevari cik daudz es zinu, taa ka labaak neko nesaki un ej stuurii nokaunies. :baby: ja tev tik slikti ar atminju, tad vaards princesiite* varbuut tev liks sho to atcereeties.

nee tu jauc , princesiite* ? hmm gribeetos redzeet to video kur es ar chiitiem :) protams ja tu runaji taisnibu , nebuus kautkaadas tizlas atmazkas ka nav vai nevari atrast vai vel kkas. anyway gribu lai demku paskataas kaads ar smadzeneem.

Link to comment
Share on other sites

nu nez tas demo tads lagains, bet man viedoklis NAV WH!! Bet gan jau macho pateiks, kuram tad te ir taisniba :)

EDIT:

Uh nee sakuma domaju ka ta tada shara @ a2, bet kad redzeju kad tas atkartojas domas mainijas (aim + wh)

Noskatijos ar visu hacku un bija episodes, kad vnk neko nedarija, bet bija vnk unreal epizodes, tada reakcija ka zupai :muahaha:. Manas domas sakrit ar strelnieku. :thumbsup::sparta: Tiesham nezinu, ka vareju padomat, ka tas ir skills XD :superlol:

P.S Kesh, nakoshreiz, kad shauj vispirms uzliec priceli uz vinja, tad shauj. :khehehe:

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

galvu ķīlā nelieku, bet tomēr uzskatu ka ir WH... noskatījos demo ar kvadrātiem un teikšu pieminētā zloy epizode tik tiešām ir vai nu šara vai WH, pat ar uberreakciju tur izlīst nevar. Kā arī forš momentiņš ap ~24:50... es arī reizēm pašauju no T puses pa vārtiem, bet ne jau pa sienu :) un ne jau tik smuki virsū pretiniekam... nosmirdēja pēc nelāga wh/aim gļuka, pēc kā čalis drusku apjuka un nostājās stūrī, lai atslēgtu sūdus.. tajā pašā raundā arī frags ar sye izskatījās visnotaļ ūberisks - čalis izlien no T bāzes pret A vārtiem uz kuriem nemaz nepaskatās un uzreiz velk tālāk mērķi uz sye galvu... glītas pareģošanas spējas...

Link to comment
Share on other sites

:) protams ja tu runaji taisnibu , nebuus kautkaadas tizlas atmazkas ka nav vai nevari atrast vai vel kkas. anyway gribu lai demku paskataas kaads ar smadzeneem.

Nja laikam mums nav smadzenes :(:axe:

P.S worm negribas tev sutit PM, bet iznjem zupu un sho uberkeksu no statiem :)

Link to comment
Share on other sites

nu lol taa ir defultaa vieta. dzirdi ka izshauj ar awp un c neredzi snachit vins skataas A2 no taas vietas. un kautkas tur teica ka "apstajos lai izslegtu chitus" apstajos es biezhi jo kad ar alt+tab izeju aaraa un ieeju atpakalj paradas ierocis kreisajaa rokaa un rakstu cl_righthand 1

Link to comment
Share on other sites

Luudzu audzeejiet breinu (tikai neapvainojaties). Es lasu un smejos par jums, un macho peec demo noskatiishanaas ieteiktu atbriivot Miedzinju no admina pienaakumiem, jo cilveekiem, kam gruutaak ar to galvinju jaameklee sev piemeerotaakas nodarbes.

Ljoti atvainojos par offtopic.

Link to comment
Share on other sites

es kko nepareizu pateicu? Man Ali reiz teica, ka par skype ir perm ban ( kad vel bija buster ). Ja protams tu par to piesienies <_<

Bet tam chalim, kas vinjam teica, kur katrs ir, bija jasezh specos visu laiku, jo ik pa bridim tada divdomiga situacija (pat raunda sakuma un specos neviena nebija) un lai priceli vilktu caur sienu tieshi virsu chumakam ir jabuut kkam vairak ka tikai skypam :khehehe:

P.S Ja uzskatat, kad nemaku rikoties ar savam admina tiesibam, varat droshi njemt nost!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...