Jump to content
GIGN Forum

Neizskaidrojami, Bet Fakts.


Recommended Posts

Sveicināti!

Nemēdzu uzdot jautājumus, bet šis ir kaut kas neredzēts

Nesen dabūju jaunu kompi bet nekādīgi nevari sataisīt serveri lai viņs nelagotu! Vecais dators pavilka ap 8 playeriem ar sūda 512mb ram un 40GB hdd (hdd visu izsaka, tapēc arī ieliku), bet jaunais knapi 3!

Itkā uzliku priority un realtime, sačinīju boosteru un aprēķināju rates, bet neredzu pilnīgi nekādu atsčirību.

ps. Jaunā datora parametri

RAM: 1,5GB (1GB ddr2 800mhz +512mb ddr2 400mhz)

HDD: 160gb

Procesors: Amd semprom Processor 3000+

OS: Windows xp Proffesional - Service pack 2

Videocard: Radeon x600 256mb

Kas īsti varētu būt pa vainu šādai probēlamai?

un cik zinu, es neesmu vienīgais kuram piemeklējusi šāda problēma! Aceros ka kādam palīdzēju taisīt serveri un viņam bija tieši tā pat.

Link to comment
Share on other sites

Nonjeemu un neredzu pilniigi nekaadu atsciriibu!!

ps. Piemirsu pateikt, serveris staav zem ruutera, bet tas nevareetu bremzeet jo ruutera jauda ir 54mb/s un piesleegums ir caur kabeli!

Link to comment
Share on other sites

ja kas tas nau joks pa manu netu man tads nets ir un turu 21 slotu taka nograb :P a un ja kas caur to speddtest vins nepareizi rad jo caur apollo man nets ir 3mb/sec

Edited by DIKI
Link to comment
Share on other sites

Tas liecina par to ka tev nepavilks aarzemniekus.. Un vsp, es nerunaashu cik man LV speedtestos raada! Vienreiz uz 256mb uzleca :D

Par lietu, esmu kkur lasījis ka tas hlds neatbalsta AMD mašīnas, tā ir? Iespējams tā arī ir tā problēma, jo man AMD Atholon 3000+

Link to comment
Share on other sites

ps. Piemirsu pateikt, serveris staav zem ruutera, bet tas nevareetu bremzeet jo ruutera jauda ir 54mb/s un piesleegums ir caur kabeli!

tev ir lagi vai serveri neviens nevar connect ??? ja lagi tad vienigi varu ieteikt paprovet kadu ping samazinasanas pluginu :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...