Jump to content
GIGN Forum

-4 (all In Hs)


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Nu man 4iD`a serverii bija taads -4 caur smouku ar 32 bitiem, tagad speleeju ar 16.

Nu nekaa tur, tik iipasha nav, varbuut kaads jau ir redzeejis, CODIC`aa vai BG.

enivej sheit

EDIT: Paklausiiju GooDman`am un ieliku pie radoshaa :P

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Es pastāstīšu vispār, kā tas notika roflz XD Raunda sākumā viens uzraksta /godmode on, es tā ākstīdamies uzrakstu /cheatermode aim on, paaeju gabaliņu uz priekšu tad uzrasktu /cheatermode wh on, un tad paņēmu šo -4 . Nākamajā round`ā daži izvirzija pretenzijas kad man esot wh+aim, bet daži tikai pasmējās ^_^

Link to comment
Share on other sites

http://sasman.filer.lv/files/file-amnijs.rar.htm

ok, šeit var redzēt, kā čalis forši spēlē, liekas tāā interesnati paskatīties.

Gruuti ticeet, kad amnijs ir tiirs, bet who knows, te ir aizdomiigaakie momenti, no taas demkas ko iedeva lazdza ar fruktu... Bet tur tie kadri spaarda, katraa gadiijuma velciet nost, un sakat ko domaajat. ;)

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

http://sasman.filer.lv/files/file-amnijs.rar.htm

ok, šeit var redzēt, kā čalis forši spēlē, liekas tāā interesnati paskatīties.

Gruuti ticeet, kad amnijs ir tiirs, bet who knows, te ir aizdomiigaakie momenti, no taas demkas ko iedeva lazdza ar fruktu... Bet tur tie kadri spaarda, katraa gadiijuma velciet nost, un sakat ko domaajat. ;)

Es pat teiktu, ka tur nekads wh nav, bet varbut ari kads man nepiekritis. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

:ermm:

Nu tur ir tā grūti pateikt, vienkārši es ieliku aizdomīgus momentus, vnk es gribēju iepostot tur kur viņam bija bans, bet topiks ir ciet. Tur bija moments prosta chau, kad viņš stāvēja pie loga, un ar kvadratikiem var redzēt kad viens nolec lejā, un viņš arī nolec lejā un nošāva, kaut arī chalis gāja pilnīgi slow1kāā. Vēl bija moments, kad viens chalis gāja pa leju cipa iekāpt augšā, viņš pirms laika, jau bija nolicis priceli tieši džekam galvā, so viņš neskatījās, vai ir vēl kāds, jo kvadrāti rādija, kad nav. Interesants bija pats pirmais moments 2x paskatās caur sienu uz kubiem, tieši precīzi, bet nu moš kkā nejauši viņš tur uzdūras, un viņam pateišām nav chīītu.

Link to comment
Share on other sites

http://sasman.filer.lv/files/file-amnijs.rar.htm

ok, šeit var redzēt, kā čalis forši spēlē, liekas tāā interesnati paskatīties.

Gruuti ticeet, kad amnijs ir tiirs, bet who knows, te ir aizdomiigaakie momenti, no taas demkas ko iedeva lazdza ar fruktu... Bet tur tie kadri spaarda, katraa gadiijuma velciet nost, un sakat ko domaajat. ;)

Tu pārspēj pats sevi. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši gribēju ielikt Tavus aizdomīgākos momentus... Bet Amnij, tev labi sanāk ! ^_^

Nu man jau pohuj, ka tur ir/nav čīti, es to mūviku taisīju tad, kad bija par tevīm ieliktas sūdzības... Nesanāca ielikt, ieliku tagad daudzās vietās izskatās pēc wh, bet

negribās ticēt, kad amnijam ir wh. Un man šķiet tas nevienu nerausta ir vai nav, ja būs izbanos, arī ceturto vai piekto reizi, tevi jau daudzi banojuši ir, un bans visās reizēs ir noņemts, tāpēc ticēšu GIGN`a adminiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...