Jump to content
GIGN Forum

Vēlviena Pamācība Par Cs Serveri


Recommended Posts

Vēljoprojām ir daudzi duraki kas nevar pēc gignā jau esošajām pamācībām uztaisīt savu CS serveri.

Un lūk. Es izdomāju arī vienu pamācību uztaisīt, kuru vajadzētu pat idiotam saprast :)

Nepieciešampo failu nolādēšana

1) Vispirms takā vajadzētu nolādēt pašu CS. Atrodam kkur visparastāko CS 1.6, kautvai kādā torrent trackerī. (outlaw.lv piemēram)

2) Tālāk, mums ir vajadzīgs Metamod, lai palaistu AMXModX, kas ir diezgan nepieciešmas priekš mūsdienu servera.To mēs varam nolādēt spiežot šeit

3) Tagad mums ir vajadzīgs iepriekš minētais AMXModX. Mums ir jānolādē divas paciņas, šī un šī

Instalācija un konfigurēšana

1) Vispirms mums ir jāieinstalē CS. To izdaram uzspiežot uz pirmīt nolādētā faila kurš sevī ietver CS 1.6 instalāciju.

2) Kad tas ir izdarīts aizejam uz to vietu kur tika ieinstalēts CS. Ejam mapē "cstrike" un izveidojam jaunu mapi ar nosaukumu ''addons''. Tikko izveidotajā mapē "addons" uztaisam jaunu mapi "metamod". Tālāk ieejot mapē metamod atkal taisam jaunu mapi "dlls". Mapē "dlls" iemetam visu saturu no pirmīt nolādētā faila metamod-1.19-win.zip

3) Atgriežamies pie mapītes "metamod" kas bija iekš "addons" mapes. Tur uztaisam jaunu failu plugins.ini un liekam sekojošo tekstu jeb kodu un protams saglabājam:

win32   addons\amxmodx\dlls\amxmodx_mm.dll

4) Tagad, iekš mapes "cstrike" iemetam visu saturu no pirmīt novilktā faila amxmodx-1.8.0-base.zip un mierīgi spiežam lai pārkopē pa virsu

5) Tagad atveram pirmīt novilkto failu amxmodx-1.8.0-cstrike.zip un visu saturu atkal metam mapītē "cstrike" un atkal droši spiežam lai kopē pa virsu

6) Kad tas ir izdarīts, mapē "cstrike" atrodam failu liblist.gam un atveram ar notepad, un atrodam sekojošu rindiņu:

gamedll "dlls\mp.dll

un aizstājam ar:

gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

un protams noglabājam

Ja vēl nezini kā palaist, tad ej uz mapi kur ieinstalēji CS un ver vaļa failu hlds.exe un visu saliec kā vajag un dzīvo laimīgs :)

Un tas arī viss. Tagad tev vajadzētu būt gatavam CS serverim :)

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

<_<

Kas Tur Garām?? Cilvēks Centies un Tie kas Vēl nekad naw Taisījuši Serveri, Būs Lielāka saprašana Kā to uztaisit!

Tev ka tik Noniecināt Citu Cilvēku darbu ne?? :blelohs: :blelohs: :blelohs:

marens8-Arī gribas tikai postu krāt? Ko tad Tu posto ja saki, ka tavs posts galīgi garām!! :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis ir šāds ... kāda ir jēga dot iespēju absolūtam durakam izveidot savu serveri, pie tam tādam, kura nākošais jautājums būs, kā pievienot pluginu or administratoru ... vai arī, k odarīt lai novērstu lagus, ja man mājas dsl un pavecāks PC ...

Reāli Latvijā serveru līmenis tā jau ir smagi izčakarēts ... ir noteikta pub serveru kopa, no kuriem outstanding stāv visi "mājās ceptie" serveri ... Jā es zinu, ka kvalitatīvs servers, un kur nu vēl webs, un kur nu vēl daily uzturēšana (kaut vai community) prasa daudz laika ... kā arī pārsvarā gadījumu finanses - kaut vai collocation vai hostingu ... bet tādēļ tas arī ir paradzēts cilvēkiem, kas no tā visa arī kaut ko saprot, ne tikai grib ...

Es vienmēr izpalīdzēšu topikam, kur ir kāda advanced problēma ... bet visos "saturīgajos topikos, kuros vēl nemāk cilvēks noformulēt, ko īsti vēlas" man neceļas roka spiest pa pogām, lai gan tas arī ir 8 reizes vieglāk kā domāt, palīdzēt advanced problēmu solutionus ...

Un tieši šāds topiks stimulē 11 gadīgu bērnu topikus par tēmu - es gribu , bet KĀ, un ja vēl nepateiksi Tevi par stulbu uzskatīs ...

Maybe te nedaudz izplūdu no kārtējā bezjēdzīga PM ko saņēmu, bet anyway ... mans viedoklis par šo nodrāzto tēmu ...

Link to comment
Share on other sites

i can make it better, musdienas tikai galigi *** taisa ar speli kopa, jataisa serveris pa taisno no valves dzekin ;)

EDIT: niker444 es tev pilnigi piekriitu, laigan tu uzskati drosi vien mani par to pasu, bet nu mans projekts ir bisku vairak ka tikai kkadi paris shitu cs serveri ;)

+ nebusu viens no tiem njubikiem kas vnk atmetiis ar roku, ko varu saderet 90% .oo.lv un .wos.lv dara + ar saviem tizlajiem .ucoz un .freewebiem

+90% jautajumi par visiem sitiem pluginiem un parejiem shitiem viegli atrodami ir seit!!! ((: - ... (((:

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

;):10cm:Nu labi ka vienam liekas norm :)

Un vsp tā wos cs vietā var lādēt jebkādu CS. Kautvai visparastāko cs 1.6.

Tikai tad (ja tev ir parastais cs 1.6) tajā liblist.gam nevis rindiņa gamedll "dlls\bots.dll" ir jāaizstāj, bet rindiņa gamedll "dlls\mp.dll" uz to gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

EDIT: tiko editoju ka nav reklāma par wos cs un iet runa par parasto cs 1.6 :):D

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

da kurs muzdienas vsp vel wosu reklame, tur tak pasi ieksa normali pat netiek, tik tie cs atkariigie kas spele 24/7

tapat pa lancom, laigan lancom popularaks un 10000x labaks, bet nu, tikunta abi sakot ar kkadiem 9 vai pat agrak jau ir pilni un lidz pat vakaram, nez ka tagad pa wosu, bet zinu kad lankoms, briiziem pat pa naktiim ir pilns =/

p.s

vsp paspelejot citos serveros sapratu kad wosa nets neadbalst manejo, jo man pings tur ir 10-20 rofl sudz tads

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

:)

Shis Bija Gudri TEIKTS!

Piemeram es nezinu ka es uztaisiiju bet man tad pat tada lieta ka GIGN neeksisteja es Vienkarsi izdomaju serv uztaisiit palaidu HLDS vola k-kads bija ;)

Pec tam gaju citos skatijos tur Headshot un daudzkas cits,tur pat serveri pajautaaju:eu ka var izdariit ka skan Headshot,utt?

Vins teica ka iekš AMXX ir ... nu tad ķēros pie tā pie kā ir vērsušies pilnīgi visi PC lietotāji (es personiigi kadas 40reizes dienaa:offtopic:) Nu tad izgogleju atradu noladeju un ta ari izkepurojos... :)

Bija 1.lieta kad k-kas negaja :( Domaaju : ai ZB ! na* man vaig serveri :thumbsdown: Tad iegaju gign mekleet bet netiishaam uzspiedaas uz Forums :D

Apstiijos..YiiHaa ! :D Worms bija uztaisijis...Visu izdariiju ;) VIss aizgaja .. Tad nu reģistrējos šeit un sēžu veel jo projaam!

__________________________________________________________________________________________

Ir arī sava veida taisniiba ka tiek taisiitas Pamācība,Pamācības... VNK nokope Piem No Lazda2 ... bishk pielabo... un tad saka: Es pats taiisiiju,Lai saprot... UTT ! :)

Link to comment
Share on other sites

noobi šito nesaprastu

ja lieto tādus vārdus, kādus lieto, tad pie reizes varēji paskaidrot, kāpēc metamoda mapes plugins.ini failā jāraksta tieši tā

un vnk "dabūt" CS var daudzos veidos...

bet vajag tīru CS, ar nonsteam patchu, nevis kautkādu WOS CS crapu

Link to comment
Share on other sites

ja lieto tādus vārdus, kādus lieto, tad pie reizes varēji paskaidrot, kāpēc metamoda mapes plugins.ini failā jāraksta tieši tā

un vnk "dabūt" CS var daudzos veidos...

bet vajag tīru CS, ar nonsteam patchu, nevis kautkādu WOS CS crapu

kādus tieši vārdus? un priekškam men te tagad jāstāsta priekškam tā un šitā un vēl tā? vnk dari kas rakstīts. Man varbūt vēl kadru darbību izstāstīt kapēc tā un bla bla bla...

Priekškam tev kkādu nonsteam patchu? Vsp tagad tur nav vairs nekas teikts par wos cs! :slap::superlol:

Link to comment
Share on other sites

nonsteam patchs ir laba lieta, ja negribas meklēt citu servera patchu

tur tā lieta, ka nav teikts, ka wos cs nedrīkst lādēt

nav arī linka uz normālu, nemodotu CS

vārdi: konfigurēšana, visparastāko, instalācija, saglabājam, atrodam(par šo - var neticēt, bet daudzi tomēr nezina, ko nozīmē atrast :D )

pamācība ir ļoti par grūtu priekš noobiem

tev pašam varbūt liekas ok, bet iedosi patestēt kādam noobam, redzēsi

Link to comment
Share on other sites

:)

sis ko ierakstiji konkreti iesparda, es maku loti labu serveri taisit (pec manam domam pat labako default serveri) nekadu problemu, nekad negadiisies ta taisot, bet pec gigna pamaciiibas ir 3 (vismaz man bija, un vel daudziem) problemas, kuram nava uzrakstiiits ko darit ja adgadas tadas, lidz ar to rodas stulbie jautajumi, ko darit tad un tad + ta pamaciba iesparda jo ir taisits serveris ar speli kopa, tikai lzueriem serveri ir kopa ar pasu speli, un briinas kad lago...

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu man te viss iet bez kkāda nonsteam patch`a.

snake, tur vēl ir teikts!!! Atrodam kkur visparastāko CS 1.6. Es domāju jau ar to - nekādu modotu. Kautgan man šķiet ka viss ietu arī uz modota, piemēram, tas pats wos cs. modots, bet viss iet tāpat

Un tagad pat piemetu linku :D varbūt vēlāk uzlikšu linku no kura varēs visi nokačāt normālu nemodotu CS 1.6

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

dažiem cilvjiem ir problēmas ar vārdiem nemodots, visparastākais - esmu tādus redzējis..

outlaw.lv nav cs download links, tā drīzāk ir reklāma, cik atceros, outlawā bez naudas tikt iekšā tagad nevar

nemodotu CS grūti dabūt vispār.. varētu piemēram no PacSteam, bet čakars..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...