Jump to content
GIGN Forum

Dievs Neeksistē


Lecter
 Share

Recommended Posts

nee veel citaa pasaules galaa dievs bija radiijis arii pirmos cilveekus Klementiini un Gustavu, Klementiine kniebaas ar Adamu, Ieva ar Gustavu, kas tu ko nesaprast.

Taapat arii dievs no saakuma radiija cilveeku tikai ar vienu aci, lai vinjsh pasaulee vareetu redzeet tikai labo, bet kameer dievs citur citiem acis taisiija tikmeer velns uztaisiija cilveekam otru aci, lai vinjsh redzeetu arii slikto.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jāsaka, ka Lecter nav izdomājis pilnīgi neko jaunu un arī viņa argumenti pret dievu ir ļoti zemā līmenī! Tu nevari ar kādu labi argumentēt, ja tu neproti ne argumentēt ne arī pārzini to vielu, par kuru iet bazars! Domāju, ka Lecter izpratne pret dievu robežojas ar bārdainu vecīti, kuru var palūgt un tad kaut kas labs notiek! (laimes māte imho)

Beef

Link to comment
Share on other sites

Dievs eksistē un dievs tai pat laikā neeksistē. Veiksmīgā sabiedrībā ir nepieciešami gan cilvēki, kas tam tic, gan tādi, kas tam netic. Publiskas sadursmes un nesaskaņas starp šīm divām pusēm sabiedrību tikai grauj. Kādēļ to kādam vajadzētu darīt? Ticēt vai neticēt ir dziļi personīga izvēle un šādas "diskusijas" ir pilnīgi liekas.

Link to comment
Share on other sites

nēesi mīkstais pediņš un pats ko dari lietas labā. savādāk - ai rekā, vot neiet man, dievs nepalīdz. tak beidz bimbāt. rīgā ar ej pa ielu. redzi, ka ielas vidū vienu cilvēku spārda. tak visiem pohuj pa to ir. un ja mums ir pohuj, tad nafig lai Dievam tas vēl vairāk nebūtu pohuj? vispār nav pie vienas vietas tas? btw tu diezgan debīli formulē savu topic'' Dievs neeksistē. es to pierādiju'' da wtf? stūlbus tekstus saliekot kopā pierādijums tev ?

kr4 mans pierādijums. tām. tevi diezgan bieži nodirš šai forumā + tev ir ap ~60 % warn (am i right? ) = tu noteikti esi stūlbs. fakts. es konstatēju pa tevi faktu pat tevi nesatiekot un īstenībā ne vellna nezinot, kur nu tu vēl kautko no reliģijas jēdz... btw iesaku izlasīt Bībeli. erudītam arī reliģijas jomā ir svarīgi pat ja netici. es neticu reliģijai (cilvēku veidota...) bet es to nenolieku. cienu. tev ar tā derētu rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

10 baušļi dažnedažādās formās un morāles normas pastāvēja tūkstošiem gadu pirms kristietības rašanās.

Rusty, man nav itin nekāda cieņa pret morfiju, taču es saprotu, ka nodirst, piemēram, vēža slimniekus, kas to lieto sāpju atvieglināšanai, ir muļķīgi. Tas, ka reliģija ir nepieciešama jau nenozīmē, ka būtu jāciena, piemēram, bībele.

Link to comment
Share on other sites

Nesen ar draugiem pa prikolu aizgaajaam uz vienu teaatri, arii par dievu un jeezu. Un tur karoche raadiija visaadas dziives situaacijas, piemeeram, vien sieviete tur nodziivo godiigu dziivi, saglabaa tur nevainiibu liidz kazaam, iet tur katru sveetdienu uz bazniicu un karoch ir baigi pareizaa, tad vina nomirst jau veca, un nukluust debesiis pie jeeza. Tad naakamaa situaacija bija, kad vien ritiiga tuseetaaja viena tusinjaa tur nodzeeraas, sanarkojaas un nospraaga, un karoch vina tagad nonaak debesiim un prasa tam dziiviibas engelim, vai nu vina tiks debesiis vai ne. Protams vina tur netika, un tad atliida velns un aizvilka vinu uz elli :D, bija taadi tiiri normaali specefekti ar skalju muuziku. Un tad naca viena situaacija, par kuru es biju galiigi shokaa. Karoche viena vecene ar savu meitu lielveikalaa, brauc ar liftu tagad un runaa.

Meita saka maatei: Mamm, tev vajadzeetu ar mani atnaakt uz bazniicu, tu jau neesi ilgi bijusi.

Maate atbild: nu jaa, bet man tagad ir patieehaam daudz darba labdariibaa, un ruupeejoties lai muusu gjimenei buutu nauda.

Un tad lifts nogaazas un tjipa vinas nomira. Atkal abas nonaak debesiis, un meita prasa vai vina var tikt debesiis, un jaa vina tiek. Tagad maate prasa, vai vina tiks, un pizdec, pasaka nee un sho aizrauj uz elli. Es biju galiigi sashutis, padomaajiet, cilveeks visu savu muuzhu velta labdariibai, tur rupeejas par gjimeni, a sho panem un aizsuuta uz elli, nais ne? Aa jaa, reckur labs video, tas vecis tik reaals :D A jaa, atceros ka tanii teaatrii, dazhaam metieneem taa uzdeva pa psihi, ka vinas raudaaja ritiigi, un visaa visumaa sviests reaals.

RELLIGION IS BULLSHIT(VIDEO)

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

rusty, kвrtзjo reizi pierвdвs tava aprobeюotоba, tu nevis iesaisties kв normвls cilvзks diskusijв, bet ar savu patukрo pusaudюa cauro spaini izmet pвris stulbas rindiтas un viss.. neo vairвk jau no tevis gaidоt nevar.... un vilkрana вrв no sыdiem, bija izmantota tikai lai atbildзtu uz iepriekр rakstоto cita lietotвja tekstu, ko tu bыtu pamanоjis, ja tava mamma nerakstоtu tavв vietв....

Izvelc rokas no pakaпas, uzliec savas ecenes un iemвcies saburtot vismaz pusi no tв, par ko рeit iet runa...

Turpmвk pirms posto savas debоlвs pвris rindiтas padomв par to, vai vispвr esi pareizi izpratis situвciju, kaut gan labвk neraksti nemaz, tвpat nevienu jзdzоgu teikumu no tevis neizsist pat ar вmuru...

Nosaukums un pirmais posts ir tikai dikusijas iesвkumam, un ja tu, dвrgo pamuпнi, mвcзtu lasоt, bыtu pamanоjis, ka tas ir mans vedoklis, un es lыdzu, lai ticоgie atspзko manis sacоto ar kвdiem faktiem....

Nav jau vзrts te lieki rakstоt, tev tвpat mamma nespзs izskaidrot to, kas te rakstоts...

Whats that sound ? Oh yeah BTCH GOT SERRVED !

P.S

Mans warn tevi neskar, ja uzrakstоtu te tos cipariтus, tu tвpat nesaprastu, no kura gala tie lasвmi, un vai tie ir cipari, vai burti :o

Pasaki mammai, kura, kв mзs noskaidrojвm, raksta tavв vietв, lai izmanto pogu Shift, kad uzsвk jaunu teikumu, un beidz likt un nelikt mоkstinвjuma zоmes burtiem, kam tвs nav jвliek, vai ir jвliek, jo paрlaik izskatвs, ka mоkstinвjuma zоmes tavos tekstos tiek liktas pзc kвdas оpaрas metodes, ik pa 5 vai seрiem simboliem...

EDIT:

Atkвrtoрos, bet moderatori, lыdzu slзdziet ciet, jo kв jau iepriekр teicu рis raksts no diskusijas ir pвєvзrties par pilnоgu mзslu рupu pateicoties tвdiem pajoliтiem kв rusty, kurр precоzi izdarоja visu, ko biju ierakstоjis au iepriekр, saspamojis tukрpauru muпноbas...

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

vislaik piemini manu mammu...are you kinda psycho? lūdzu parādi, kur var spriest pa manu aprobežotību manā iepriekšējā post? konkurētu citātu vēlētos. vnk man vairāk krīt aizdomas uz tevi, uz tavu bērnišķīgo ņaudēšanu. un tavā post viss pārējais bij rakstīts par viņa vienaldzību. so...bišk padomā un neļauj kādam tīnim kā es tevi tik ātri nokaitināt kā tagat. vnk tu diezgan iesūkā ar savu atbildi :)

P.S noskaidrojām mēs? tev personības dubultojas like stūlbs un vēl stūlbāks?

P.P.S come on. iemācis rakstīt latviski un necenties rakstīt angliski. sarunājam tā, pirms tu atbildi. iemācies valodiņu, mkei? :)

Link to comment
Share on other sites

Tв bija mana pirmв doma, kas ienвca prвtв, ieraugot рo topiku, proti, ka tas jвslзdz ciet. Nu, cik nav jau bijuрi рвda veida topiki un visos iznвkums viens un tas pats - katrs mзмina pierвdоt savu taisnоbu situвcijв, kur sava taisnоba fiziski nav pierвdвma. Rezultвtв viens un tas pats - visi sвk viens otru pвrbпaut ar pirmвs klases principu "kurр skaпвk bпauj, tam taisnоba". Tomзr atturзjos un domвju: "lai jau paпerkst kвrtзjo reizi".

Spilgtвkвs tзmas, par kurвm diskutзt nav jзgas un kuras bыtu vispвr jвslзdz uzreiz pзc izveides, ir:

- labвkais mыzikas stils

- Dieva esamоba vai neesamоba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...