Jump to content
GIGN Forum

Gign Pub Movie 2008?


FraGment
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vakar vakarā runājot ar Fredrik ienāca, prātā ideja, par

GIGN PUB slavas uzspodrināšanu, respektīvi mūvija taisīšanu par gign puberiem.

Tiesa gan mūviju netaisītu es, bet kāds cits pieredzējis mūvīmeikers- FREDRIK, kas piedalijās arī

Takedown tapšanas procesā. Ar šīs filmiņas palīdzību, mēs varētu atkal popularizēt gignu.

Liekam savus demo ar fragiem (pašsaprotami, ka no gign servera) uz yy.lv, filer.lv vai jebkādas citas, bezmaksas, failu glabātuves un norādam fraga laiku,

Savu nick, ko likt mūvijā, Demo nick (ja tas ir HLTV) un vēlams arо nelielu aprakstu (cik mīnusi, ar kādu ieroci, etc.)

Šim chellam es uzticos un zinu, ka viņš padarīs kvalitatīvu darbu. Ar cieņu FraGment !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

būtībā jau varētu arī kādu TF2 mūviku, bet šaubos vai tur gadās kkādi uuberpro momenti, lai gan pa retam vispār CS spēlēju, gadās ieiet TF2 gignā. Vopše nu doma ir ok.

P.S - pārlasot, es apjautu, ka manam postam nav jēga, lol :D

Edited by revoked
Link to comment
Share on other sites

Ja tev kāds vsp ieliks savu demku ar fragiem kaut vai no gign pub'a tad es nevarētu paņemt dažas demkas priekš sevis? :lalala: Gribās atgriezties mūvijmeikingā :)

Par GIGN PUB 2008 ideju nu diezgan ineteresanti bet nu tad vajadzētu ļoti labu mūvijmeikeru kā atceros ''Takedown'' (uz pc vēl stāv) diezgan izdevās tev un Fredrikam GL. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

piedod, bet cirvis esi tu. Savu personīgo nepatiku vari izrādīt citur. Novijas jautājums bija par tēmu, atšķirībā no tavējā. Nu piedod, ja tev visa dzīve ir postu krāšana... Neuztver personīgi un lūdzu nesāc dirst pretī...

Gaidu demo. Pietiks jautājumu.

Demo domājams tiks vākti tik ilgi līdz būs kādi 20-40 demo, ja tas neieilgs pārāk ilgi.

Link to comment
Share on other sites

uz cik minūtēm jūs viņu gribat aptuveni?

es taisītu uz kādam... mmm... 10, bet tā jau ir jūsu darīšana...

P.S. jābeidz skatīties SG1 un japwno pubā :)

P.P.S. ja godigi tad pohuj par tiem "mīnus cik..." var jau samontēt trīz reizes ik pa diviem krutiem fragiem tā, ka izskatās daudz labāk par parastu mīnus pieci, bet tā jau atkal nav mana darīšana... :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

ja es ari izlasot shito topicu nodomaaju shas nu sutiishu demo un tik buus :) , bija daudz labu demo ar visadiem -10 ,-9 , -6hs uzreiz utt, kr4 bija ljoti daudz smuku fragu , bet vakar papeetiju datoru un izradaas ka visas tas demkas esmu izdeesis :( , taka muvika laikam es nebuushu :(

Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka tas ko zorg's un vel pārītis citu spēlētāju demo, ko man iedeva ar pm starpniecību nebūs viss...

labāk nevis visu laiku editot, bet taisīt jaunus postus. Jo tā es varu kaut ko palaist garām. + topiks turētos pie dzīvības.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...