Jump to content
GIGN Forum

Aprilia Rs 125


CaRReRas
 Share

Recommended Posts

da huinja tas mocis un maksa nenormali dargi! :)

noperc skuteri! :)

p.s. hondas veikala ir jaunaka honda 125 trases variants. Svars 78kg, jauda 48hp. Tas verkis ir kaut kas fantastisks!!!!!!!!!!! Cena 9000 eur. (vinam nav lampas un parejas fignas. Balta virsbuve (tipa pasam jasalime un jasakraso)). BET ES TADU GRIBU (nu ok.. tikai 250)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:)

noperc skuteri! :)

p.s. hondas veikala ir jaunaka honda 125 trases variants. Svars 78kg, jauda 48hp. Tas verkis ir kaut kas fantastisks!!!!!!!!!!! Cena 9000 eur. (vinam nav lampas un parejas fignas. Balta virsbuve (tipa pasam jasalime un jasakraso)). BET ES TADU GRIBU (nu ok.. tikai 250)

Beefs

78kg ? nejauc mazliet ? 253.5 pounds sanāk 114kg

Link to comment
Share on other sites

Es prasīju vai var braukt ar A1 vai B1 kategoriju ! Mocim ir 15 HP, 125cc, 11 kW . Itka pēc parametriem varētu braukt ar a1 kategoriju, bet kautkur lasīju, ka šīto nevarot reģistrēt CSDD... <_<

EDIT. Beef, man skūteri galīgi nepatīk. Negribu moci, kurš maksā 8000 EUR, jo pēc 2 gadiem jau varēšu ar mašīnu braukt.

Edited by CaRReRas
Link to comment
Share on other sites

Neko es nejaucu! Tas ir saciksu mocis! neizskatas pec ielas. Ir zemaks, garaks. Virsbuve pilnigi balta. Nav lampas, nav sledzi. Viss maksimali atvieglinats. Par pasaziera vietu aizmirsti. Sedeklis ir plastmasa. Pasam jalime virsu tads plans porolons!

Bet ar to visu dzeki ir dabujusi svaru 78kg un jaudu 48hp. Tas ir vienkarsi ahujena! ja tam mocim butu 250cc, tad vinam butu tuvu pie 100hp un svars ~89kg. Uz tada uzliec dzekinu ar svaru ~60 kacoku (Rosi) un skaties, ka vins visus 1000cc mocus iekabina! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:superlol::blelohs:

Zini nav jabrauc atri lai nosistos ;) Izlidiis nevieta vai ka un vot bus tev avarija... Taka tiesham padoma pirms runa k-kadas stulbibas. Pagaidam pec tevis teikta neizskatas ka tev butu vairak par 13 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...