Jump to content
GIGN Forum

Jauna Atkariiba- Atkarigie Ludzu Seit :d


arch1ks
 Share

Recommended Posts

Sveiks!!

Nu ta pakladzinasu nedaudz par te tadu shitu! :D.. karo4 ,. nesen atmetu ar roku cs.. izdomaju ka rpg spelites japaspele... tad nu ta uzbliezu mu server pilnig jaunu ar jauno vers un tt ... tiri interesanti paslaik ir vaajadzigi prasmigi un labi administratori preks servera ja kads var ludzu pievienjoaties :) .. !!

ja kas PS: http://mu-mft.oo.lv

ieceko ja ipatiikas tad neatmet ar roku ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ta pakladzinasu nedaudz par te tadu shitu! :D.. karo4 ,. nesen atmetu ar roku cs.. izdomaju ka rpg spelites japaspele... tad nu ta uzbliezu mu server pilnig jaunu ar jauno vers un tt ... tiri interesanti paslaik ir vaajadzigi prasmigi un labi administratori preks servera ja kads var ludzu pievienjoaties :) .. !!

ja kas PS: http://mu-mft.oo.lv

ieceko ja ipatiikas tad neatmet ar roku ;)

Tā kā tu bugus labot nemāki (kuru jaunajās versijās ir pilna pakaļa), tad tavs serveris nav nekam vajadzīgs, jo vēl tādu serveru ir dah**a un vairāk. Un, protams, ka atkarību var izraisīt tikai WoW @ Bnet, jo krakotie ir pārāk bugaini + maz cilvēku (bet ja daudz, tad lagaini).

Link to comment
Share on other sites

offtopic...

njaa, MU inchiiga lieta...kraaninji dareks un h1tex man pielauza vienreiz uzspeeleet vienaa serverii (neteikshu kuraa)...labi, ka nebija jasaak no pilniigas nulles, jo abi razbainieki man sadeva visaadas veshas un kachaaja man leveljus liidz briidim kad pats to vareeju dariit...satiku dazhus zinaamus piiplus, tai skaitaa arii denju... :)

tad man vnk izbesiija "krutie" chalji, kas celj spotus nost + ja kko ne taa pateiksi, saaks tevi veel slaaniit...tad nu es pardesmit latinjus izteereejot, nopirku baigi uberiigaas veshas...tagad tik jasagaida max stati un saakshu dauziit tos "krutos jampampinjus" (man uz lapinjas niki ir pierakstiiti :khehehe: )

Link to comment
Share on other sites

njaa, MU inchiiga lieta...kraaninji dareks un h1tex man pielauza vienreiz uzspeeleet vienaa serverii (neteikshu kuraa)...labi, ka nebija jasaak no pilniigas nulles, jo abi razbainieki man sadeva visaadas veshas un kachaaja man leveljus liidz briidim kad pats to vareeju dariit...satiku dazhus zinaamus piiplus, tai skaitaa arii denju... :)

tad man vnk izbesiija "krutie" chalji, kas celj spotus nost + ja kko ne taa pateiksi, saaks tevi veel slaaniit...tad nu es pardesmit latinjus izteereejot, nopirku baigi uberiigaas veshas...tagad tik jasagaida max stati un saakshu dauziit tos "krutos jampampinjus" (man uz lapinjas niki ir pierakstiiti :khehehe: )

Tagad buusi krutais varonis. Tik uzmanies ka tie nesaak sist tevi IRL jo ir taadi arii

Link to comment
Share on other sites

Domā, ka viņi uz Angliju brauks?

es nesaprotu, kas jums patīk tajā vienmuļajā mū? kačāt četrus/piecus status, vākt tizlas mantas, iet divus/trīs kvestus par, kuriem dod jaunas "klases", un beztolkā ar auto klikeru kačāties...

Būtu labāk wow/la2 spēlējuši...

P.S. jonathan, mū var spēlēt līdz makss statiem, jo makss statos, neko nevar darīt bez tizla pvp, kas ļoti ātri apnīk...

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

nez.. man jau liekas ka mu lenaam saak izzust.. kadreiz pats speleju nu bet nenormaali piegriezhas... vini kko megina glabt taisot jaunas versijas bet nu vinsh ir unreal garlaicigs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...