Jump to content
GIGN Forum

Sveiki Par Satalitu


yuniorss
 Share

Recommended Posts

caw tauta! man ienaca prata 1 lieta vai ir iespejams no satalita paskatities uz savu pagastu, maju, cilvekiem kas tur staiga? vai tas ir iespejams???

Ja var tadu iedodat linku būšu nenormali pateicigs ;)

Link to comment
Share on other sites

Neviens no mums neizdzīvos tik ilgi, lai varētu skatīties gaisā, sev pamāt un vienlaicīgi to redzēt monitorā.

1) Ir tāda lieta kā mākoņi, kuriem cauri nevar redzēt, tapēc tie satelītuzņēmumi, kas ir pieejami mums ir hz, cik veci un likti kopā no miljons uzņēmumiem, lai dabūtu skaidru attēlu.

2) Satelītu nav tik daudz un viņi nav tik ātri, lai pāris sekunžu laikā spētu pārvietoties uz vietu, kur nu vajag. Un ja tādi gribētāji ir vairāki, tad satelīts nesadalīsies "pāris satelīti"/"lietotāju skaits" daļās un neizpildīs katra indivīda vēlmes.

Ja vien Tu pats nepalaidīsi orbītā savu satelītu, ko pavisam noteikti Tu neizdarīsi, tad vari aizmirsti par savas draudzenes izspiegošanu.

Link to comment
Share on other sites

:D man ja šo teica :D xa xa mjaa es jau saprotu bet ir āksti kas man bāžas virsu lai dabuju adresi nu jā dabuju bet jas bildes ir pagaijušā vasara fo4etas ... mjaa bet paldies par uzmanīvu ...

Admini avrat šo topiku vērt ciet

rezultāts iegūts :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...