Jump to content
GIGN Forum

Pyc.gaming


wHiiiP
 Share

Recommended Posts

Kas ir SKLD klans? Kaut kāda anti-patskaņu organizācija?

Un ko nozīmē pyc? Kaut kā dīvaini izrunājas - puc. Izklausās nedaudz pēc Pūces no Vinnija Pūka.

Un kas ir lat memberi? Tur kaut kāda saistība ar latiem?

Tev topika aprakstā ir rakstīti "mamberi". Man personīgi tas vārds labāk par memberiem patīk, kā tev?

Link to comment
Share on other sites

Priekš macho pyc izklausas pēc pūces, nu man vairāk pēc rus (pyc), bet tev tak vaig lat memberus? (tādus kuriem ir lati? biezos vai?)

ieejot viņa mājas lapā, nokritu no krēsla. Jav raksta titultekstā ir kļūda :superlol:

Edited by FraGment
Link to comment
Share on other sites

:D

zaibisais pacans ne? kuru mēs visi noteikti zinām ;] gadījumā šeit atkal niks nav zagts no Divx? :D kautkas ar video programmām saistīts.. jūs tādi aizdomīgi esat ;]

P.S. šis varētu būt labs sprays, jeb atpazīšanās zīme tam džekam DvX -> 3a03b019e242d592795b6070e1c9629e.jpg

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

Cik vecam man ira jābūt lai tiktu jūsu klanā ? Iskatās, ka maksimālais vecums ir 10/11 :o

mēģināju uspiest uz tā linka, kas norādīts, bet webā netiku, tāpēc nevarēju uzrakstīt pieteikumu :o

Tiešām mūsdienās neviens skolā nemāca pareizrakstību ?!

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Kas ir SKLD klans? Kaut kāda anti-patskaņu organizācija?

Un ko nozīmē pyc? Kaut kā dīvaini izrunājas - puc. Izklausās nedaudz pēc Pūces no Vinnija Pūka. (ok, šito tu atbildēji)

Un kas ir lat memberi? Tur kaut kāda saistība ar latiem?

Tev topika aprakstā ir rakstīti "mamberi". Man personīgi tas vārds labāk par memberiem patīk, kā tev?

- šie ir tie jautājumi uz kuriem atbildēt. Ko tieši atbildēt - to jau tev vajadzētu zināt.

Link to comment
Share on other sites

kad buusi savaacis SKLD PLRS(players(meginu iejusties anti patskanju organizacija)) tad uzspelesim cw un ja busi savacis kaud drusku normalus speletajus tad mus panjemsiet....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...