Jump to content
GIGN Forum

PČ Hokejā 2008


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw mani favorīti nemainās gadu no gada - kanāda un zviedrija

To ka vinsh NHL speljis visu laiku tas nav nekas jauns,bet vnk kada figa pec vinsh speleja AK BARS,es nezinu,lai gana sastavs shamiem ir pizdatijs un maxaat shamie ariii labi maksaa :) DA vispar visiem shitajiem lielvalstiniekiem ir reali/ahuuni sastaavi :sparta: Bet nu vienalga ir ceriibaaa,ka riitaa musm bus lielaa diena ~_~

P.s. 1500 POSTS

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:D

P.s. es ar saviem draugiem(dzenem) majas pie manis uz manu forsho TV+KINOZALI :) Es tik nez cik man no 22:00-05:00 alinjus njemt :)

Man kaut kas līdzīgs, tikai skatīšos ar draugiem pie kaimiņa. Visticamāk rīt no kādiem 21.00 sāksies lielā gaidīšana 5 stundu garumā, un pāris aliņi to varētu saīsināt. :)

Link to comment
Share on other sites

Danjiem 2trais GOLS bija vnk zajebenais :) lai gana chehi pashi kljudiijaas,bet kaa vinsh izlociigi apspeleja/apslidoja chehu bija zajebena!Chehi dominee,bet nu jo interesantak 2:2 :) 2periods ir sacies ;) Piile tu arii pa Tv6 skaties/ :)

Link to comment
Share on other sites

jup, pa tv6, līdz 2:1 skatījos, tad beidzu, mutere bļāva 2:2, laikam esmu palaidis smuku golu garām :/

Katrai komandai vismaz viena spēle būs jānospēle ar "Retro" krekliem, tagad Dānija spēlē ar veco laiku krekliem, mūsējie ar vecajiem krekliem spēlēs pret Kanādas izlasi!

Jau 4:2 Čehija vinnē.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Kanāda - Slovēnija

Uzreiz jūtams ātrs hokejs, bet toties mazāk saspēļu salīdzinoši ar pirmo spēli, Kanāda vispar neļauj ieiet zonā Slovēņiem. Kopitars diezgan daudz laika pavada laukumā...

Baigi sliktā kvalitātē rāda, tas žēl..

Link to comment
Share on other sites

TRAUKSME!

VAI KAADS NEZIN VAI LATVIJA : KANAADA NEVAREES KKUR NETAA NOLUPIIT?

tv3.lv/hokejs sadaljaa WEB TV tur vaees visas tieshraides redzeet ar Latvijas spelem!Bet pa TV# arii tak raadiis :)

Metienu attieciba 19:6 Kanada spiezh bet rezultats 1:0!1mais periods beidzies :)

P.s. Kvalitate shaj spelei ir sliktaka nekaa CHE-DEN !Ceru ka Latvijas spelee,bus tikpat laba kvalitate kaa 1majaa spelee!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...