Jump to content
GIGN Forum

PČ Hokejā 2008


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D:superlol: bet apmēram tā varētu būt

Dirsa savu 0:3 vari iebast.

Cerupi nost masalskim!!! Vins ir neparspejams !11111!!!1!!!

Ceresim ka otraja perioda mums ta veiksies un iemetisim ari mes vel kadu!

SARAUJ LATVIJA

Link to comment
Share on other sites

Zb tie tiesneši vispār kaut kādi dirsāņemti no somiem. Soms pats aizķerās aiz mūsu spēlētāja slidas un mums noraidījums. Masaļskim būs nervu sabrukums manliekas. Kā arī priecē Ivanāns. Kaut kāds somu čalis mēģināja paņemt Ivanānu bortā, nekas neizdevās, bet kad Ivanāns deva pretī čalis vnk palika bortā.

P.S. Kā arī Loled, ka mēs lielāko spēles daļu pavadam mazākumā, bet šie tik bombardē, a Masaļskis tik ķer.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

2:1 naxuij nu šitais ir čista kkāds idiotisms veči gandrīz 5 min nospēlē mazākumā, pie tam 3min trijatā, viss ok noturās, un bļē pēc pāris min veinādā sastāva paņem un 2:1, eu cmmon saraujam!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kādi tev vēl vienādi? Cik somiem metieni? Kā mūsējos spiež? Kādas mums ir piespēles? Cik mums noraidījumi? bļin, Masaļskis ir vienkārši brīnums mums vārtos.

Forši jau turamies, bet somi ir daudz stiprāki.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām godam nospēlējām :latvia: , bet tomēr zaudējām 2:1 :(

Nu labi, mēs tomēr gandrīz pus spēli mazākumā spēlējām...

Bet vismaz Ivanāns nedaudz uzjautrināja :D tas bija labs, ka viņs vārtsargam nūju atņēma :D

Link to comment
Share on other sites

Kā jau vienmēr, kaut kas tomēr pietrūkst līdz tai uzvarai!Somi, jā, ir ātrāki nekā mēs, bet mūsu izlase arī nebija ar pliku roku ņemami!Tik labi turējāmies mazākumos, kas mums bija vairāk, kā puse spēles laika, aptuveni 40 min!Noņemot vārtsargu centāmies tos pēdējos gūt, bet latvju koks Bērziņš neizturēja spriedzi, un ņem uzsit ar ripu pa somu vārtsarga nūju!(tik tuvu līdz golam).Vienozīmīgi, tagad varu teikt, ka man patīk Latvijas izlases spēle.Gan jau nākošais pretinieks būs uzvarams. :thumbsup:B)

P.S.Ivanāna gājiens bija labais, bet nekam nederēja!Iespējams tajā vairākumā 5:3 mēs būtu guvuši tos vārtus. :lolza:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

reaali sadusmojos kad beerzinjsh nevareeja kartejo reizi pacelt ripu no ledus :@ bet nu nevar jau vainot.. nospeeleja labi... nezinu bet varbut tiesneshi vareeja ljaut mazliet vairaak musejiem :( bet nu neko..

Link to comment
Share on other sites

Forši jau turamies, bet somi ir daudz stiprāki.

Kas tev bļē nav skaidrs? Tev neaiziet, ka fakts kā tāds ka ja bļēd gandrīz 6 min ļoti ideāli noturamies (gandrīz 3 min trijatā), un pēc tam pilnā sastāvā paņem un ielaiž, tas viņu spiediens pie vienas vietas, bet fakts, ka mazākumā var noturēt, bet vienādā sastāvā paņem un šitā visu sapiš! Fakts paliek fakts!!!!!!!!!!

Domā es neredzu, kā mums tur vislaik kača virsu? Bet nu esmu smagi satriekts, pirmoreiz, pēc ilgiem laikiem šitā mājās bļāvu!! Patiesībā, pirms spēles, ar draugiem, jau smējāmies, ka būs kkas līdzīgs kā ar Kanādu, bet ja reiž šitā sākumā ielikām bija jānotur, es esmu ļoti satriekts, un tad vel beigās nu bija jāieliek, nu bija šitādā iespēja, Bērziņš varēja nu vajadzēja stiprāk, es veljoprojām nevaru nomierināties!!!!!!!

Edited by duplets
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...