Jump to content
GIGN Forum

Nu Vispirms


RZ DED
 Share

Recommended Posts

:DD Tas ir kaut kāds aprīļa joks? torrenti neiet :D :D es šodien no smiekliem nomiršu

nē nav, draugs pirms gada pieslēdza internetu Hotspot un viņš nevar neko novilkt no torrentiem, pastāv tikai dc++.

yy.lv top100 pameklē, gan jau mētājas kāds antivīruss.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

pirātu banda

laikam tiešām tas ir dzīvesveids...

AVG, Avira - labākie un pavisam bez maksas

AVS Shield arī bija ok bet diemžēl beidzās tas projekts

personīgi man jau labu laiku nav vispār un neko noķēris arī neesmu

bet nu par savu roku taisnumu es esmu drošs

kā ir ar autoru - nemāku spriest

Link to comment
Share on other sites

ZONEALARM

TRY NOW

ja nebūsi ar līkām rokām, tad serials.ws atradīsi arī crack key

Tas jau šancē vairāk, kā internet security a.k.a. Firewall, un pie tam viņš padaudz rij resursus.

Gandrīz katrā officiālā antivīrusu mājaslapā pie supportiem jābūt frī edišniem, protams nav tik efektīvi, bet vismaz, protams vari arī kačāt pilnās versijas un likt krakus, bet drošivien nākmais jautājums no tavas puses būs - kā uzmočīt krakus un uz to atbildēt man būs slinkums.

Link to comment
Share on other sites

nee home edition var dabuut tikai ieksh avast.com japieprasair keys un tas viss ir legaali iedod tev keyu uz 13 meeneshiem vnk janoraa epasts utt! masaj vinju vakar uzliku nebija a/v kaadu kadu pilns kompis bija ar viirusiem :D:D tagad visus wormus izdzeesu :D

Link to comment
Share on other sites

;)līdz komatam pilnībā piekrītu, par otro daļu varētu pie sliktāka garīgā arī apvainoties...

un iepriekšējam postotājam - ne jau par mācēšanu vienmēr ir runa

tie labākie mācētāji jeb zinošākie datorlietās un internetā dažreiz tieši ir tie kas piratē visretāk

jo ir cita attieksme pret lietām

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...