Jump to content
GIGN Forum

Gribaas Vairaak Cilveekus


Recommended Posts

man serveris vareetu teikt naw diezgan populaars bet es gribrrtu lai buutu man draugam ir taada ka programma un ar vinju manaas kautkaads prikols un vairaak cilveeki naak ja kaads zin vismaz aptuveni tad plzz TNQ ja iepriksh :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Parasti, shaadas programas iespamo servera IP, maajaslapas adresi , vai xz ko tu tur gribi reklameet!

Kaa piemeeru varu mineet draugiem.lv fuckeri, bet uzreiz saku , ka shaadaa veidaa ieguusi tikai vienus vieniigus ienaidniekus, jo reti kursh uzkjeras uz shito leeto serveru reklaamu!!!

Link to comment
Share on other sites

:blehh:

Līdz ar to spēlētāji kas meklē serveri kur paspēlēt redzēs ka tur playeri spēlē.

Bet liec tā, ja ienāk 1 players, 1 botz pazūd. Ja 1 players iziet, 1 botz ienāk iekšā.

ar z-bot tas nesanaks vaig man liekas pod bot !!! bet vieglak pie servera target ir -nonmaster izdzes vinu un viss

Link to comment
Share on other sites

Bļļēe, daži TE ir totāli dauņi. Padomājat : "Vai jūs gribētu spēlēt serverī, kur spēlē zboti vai podboti. Ja gribat, lai kāds nāk serverī, tad draugos ieliec apmēram tā : "Spēlējat manā serverī, kurš dabūs/sarunās daudz patstāvīgus spēlētājus dabuusiet tiesības. Un viss, vai kko citu var pameiģināt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...