Jump to content
GIGN Forum

Vēlos Būt Admins


Recommended Posts

1)Vēlos būt admins, jo izjūtu atbildības sajūtu spēlējot cs-proti vēlos jums palīdzēt kjērstīt 4iitakus ieksh gigna ! :D Gignā parasti uzturos katru dienu laika posmā 17.00-24.00!Protams ir arī reizes kad kontra ir jānoliek pie malas, un nedaudz ir arī jāpamācas! Esmu gigna nospēlējis aptuveni 230h.Nu,protams ir arī japiemin brīvdienas, tad kad ja man pa sestdienu vai svētdienu nav basīti spēles.Pieceljoties no rita un pieejot pie kompja es no vinja ateju aptuveni 21.00-kapaaju visu dienu cs kamēr apnīkas

2)Par mani kādu labu vārdu varētu pateikt jonathan vai Zloy.Domājams ka godie par mani arī neko sliktu nepateiks,ceru ka viņš ir admins?!

3)Esmu normāls jaunietis un necešos līst citiem dibenā!

Te mani stati:http://www.gign.lv/stats/player.php?id=504566

Nu vēl es par sevi varu pateikt to, ka man patīk spēlēt basi un kontru.Neesmu urliks.Mans augums ir 187cm un man patīk skatīties ba1bas membera bildes.

PS.Ja jūs domājat ka man nepienākas acc,nesākšu jau raudāt,bet būšu pieticīgs man pietiks tad jeb ar ko. B)

Link to comment
Share on other sites

atbildeshu taa pavisam atri un konkreti.

1) Nevienmer onlinetime un stati visu nosaka vai esi sakarigs kontrists. Neizkjengaa sev taa brivdienas Get a life mate.

2) godie ir admins

3) Shito vareji arii nepieminet

Ej labak paskaties uz ielas uz kadam dzivam butnem ;)

p.s. Vienalga ko saki !? ar xsay ar bus labi !?

Link to comment
Share on other sites

2. mute pa lielu

nav man mute par lielu-man mute ir normālas formas!un tam izteikumam ka es neesmu nobriedis nepiekrītu, jo man jau ir 15 gadinji, un es eju ari uz kacheni kachaat daiktu+bici(taa kaa bisties, jo tu vel mani nepazisti-April, April!)

Link to comment
Share on other sites

un vispār pēc kā tu rayus personīgi spried, ka es neesmu nobriedis?tev liekas mani izteicieni bērnišķīgi or what?!ljaujiet arī izteikties citiem, jo es jūs pie REC nerakstīju!lai gan jau viss izskatās ir vejā.Jo pēc noteikumiem otrajam postam vajadzēja sekot ieteiktā admina! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

B)

Saprotu, ka ir cilvēki, kas vienkārši vēlas pagarināt savu krānu, lai uz citiem serveriem mētātu, ka esi gignā admins.

Un par to nobriešanu. Es gan gribētu teikt, ka Tu neesi nobriedis priekš acc pret, kuru jāizturas nopietni.

Un vēl trīspadsmit vārdi: Piedod, bet anti! Ja nepaveiksies šoreiz - dzīve ar to nebeidzas. Mēģini vēlāk vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, skatos un ar sajusmu gaidu to kad jaunais procis ies aprite! biggrin.gif

Bet runajot par ziedoshanu es esmu ar mieru kaut kaadu latu noziedot!

Tikai ar vienu norunu, ja man par to bus kaut kas preti-teiksim,acc,votemap,slay,slap!Man no ieprieskh pieminetam fignjam der jebkura, kaut vai ari viena!Un to es veeletos ieksh puba.

PS.Tas procis laikam tiesham ir nezeligi labs, cik vel ilgi bus jagaida?! blink.gif

Vismaz pateikts kāda veida tiesības viņš vēlas :) lai gan visnotaļ dīvainā veidā :(

Vēlos būt admins, jo izjūtu atbildības sajūtu spēlējot cs-proti vēlos jums palīdzēt kjērstīt 4iitakus ieksh gigna !

PUBā?

Link to comment
Share on other sites

Nu csdm vins tik biezi nav :) un btw pubaa citeri dust2 pat zes augsa uz kastem, jo vienkarsi viniem nav vairs vietas. Vini varda tiesakaja nozime ir apsedusi to kart' un siten to server'

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka vajadzeetu prasiit kaut ko konkreetaaku, jo taa vien liekas, ka tu nemaz nezini kaadas komandas tev vajag un kaa un kad vinjas jaapielieto! Sory, bet tu pats ar savu pieteikumu radi taadu priekshtatu!

p.s. Man tomeer patiktos, ja speeleetaajs kursh prasa tiesiibas vairaak uztureetos gign.lv forumaa, jo tad var arii preciizaak spriest par konkreetaa indiviida praata speejaam un protams arii tad reaali potenciaalais admins zinaatu nedaudz vairak kas notiek @gign!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Man, ja godīgi liekas, ka tu Fruktiņ, esi pa maziņu (ne auguma ziņā, obviously) lai būtu par adminu. Un cik es sapratu, tad tiesības gribi uz pub servera, kur nav tā ka baigi vajag adminus.

Turklāt pēc tava pieteikuma arī var spriest, ka nav tā, ka tev ir nepieciešamība pēc tiesībām, tev vairāk viņas gribās kā papildus bonusu sev. Un ja tu neizjūti vajadzību pēc viņām, tad tev viennozīmīgi tādas nav nepieciešamas.

Link to comment
Share on other sites

1) Nevienmer onlinetime un stati visu nosaka vai esi sakarigs kontrists. Neizkjengaa sev taa brivdienas Get a life mate.

2) godie ir admins

3) Shito vareji arii nepieminet

Ej labak paskaties uz ielas uz kadam dzivam butnem ;)

p.s. Vienalga ko saki !? ar xsay ar bus labi !?

xsay okey man arī nekas nav pretī iesākumam ar xsay!esmu ar mieru dodiet man lūdzu xsay!bet es arī neaiteiktos tagad jeb vēlāk, ja man dotu slay, slap! :ermm:

Link to comment
Share on other sites

:) un btw pubaa citeri dust2 pat zes augsa uz kastem, jo vienkarsi viniem nav vairs vietas. Vini varda tiesakaja nozime ir apsedusi to kart' un siten to server'

vecīt csdm es vispār neesmu jau kopš tā brīža, kad man zorg nonjēma banu-tad es tikai uzspēlēju csdma!bet pašreiz man csdm ir bans un tur jūs mani neredzat tāpēc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...