Jump to content
GIGN Forum

Ceru Palīdzēsiet Ar Manu Gungame


Recommended Posts

Es te nesen novilku Gatavu GunGame serveri ar amxmod normāls serveris lasu jūsu topikus un lieku jaunus pluginus :thumbsup: .Bet man ir tada lieta ka es vai citi kas spēlē manā GG serverī nošaujam pretinieku nepārmainās ierocis,bet pārmainas tad kad rounds beidzas kad kāda kome vinē :thumbsdown: .Es gribēju zināt kā var uzlikt tā lai kad kādu nošauj pārmainās uzreiz ierocis?

2.Otrs stulbums ir tāds ka manā serverī nāk tikai LT(Lietuvieši)un pa brīžam ienāk kāds Latvietis un es nevaru ielikt savu serveri Gignā jo man saka kad serveris neatrodas Latvijā :thumbsdown: .Mēģināju ielikt citos Cs webos bet tur saka ka nevar sakontaktēties vai kaut kas cits.

3.Trešais stulbums ir tāds ka kad ieeju serverī parādās tas logs kur zemāk ir OK un tur ir tā džeka webs kas taisija šito gatavo serveri.Es Gribēju zināt kā var tur ielikt savu Web?Ceru Ka Palīdzēsiet :) !Pateicos Jau Tagad :thumbsup: !

Edited by Ghost Rider
Link to comment
Share on other sites

varu adbilde uz 2 un 3

2.Te Uguns muris ieslegts Tad Izsledz vai tev ip divains

3.Ieej Cstrike mape Tur Bus Tads Fails motd Tad Izlabo Ta

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "">
<html>
<head>
<title>>Cstrike MOTD</title>
</head>
<frameset rows="*,1" framespacing="1" border="1" frameborder="YES">
<frame src="http://manswebs.lv"
</frameset>
<noframes>
<body>
</body>
</noframes>
</html>

Link to comment
Share on other sites

1. Ar "gataviem" serveriem taa ir.. Iesaku pasham uztaisiit gg serveri, tas arii gan jau atrisinaatu visas in-game/server-side probleemas.

2. Ja tev nepatiik lietuvieshi, tad shis var nodereet. Kads tev nets? (provaideris)

Ja kaads cits iznnemot tevi var ieiet serverii, tad firewall nav pie vainas.

Un uz tresho jautaajumu tev jau atbildeeja :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...