Jump to content
GIGN Forum

Honda Civic '93 Stikls


eziic
 Share

Recommended Posts

Cūkas gaišā dienas laikā pie mājas izsita sānu aizmugurējo stiklu. Pats labākais, ka miets nomests turpat zemē un pat nav neko paņēmuši, jo es piemēram maģi pa dienu atstāju mašīnā un neņemu nost. Vnk izsists un viss. Eleganti. Neviens nav ne redzējis, ne dzirdējis. Tā jau tīri pofig par to remontu, žēl tikai, ka viss akal sačakarēts un es pat īsti nezinu kā rīt aizbraukšu līdz skolai, jo pie sabiedriskā transporta neesmu īpaši radis, pie tam tas mani līdz skolai vedīs 2 stundas lol. Otra problēma, ka servisā čaļi nezina kur tāda gada mašīnai tagad to stiklu atrast. Tāpēc meklēju to stikliņu šobrīd pa visām malām, un izdomāju, ka varbūt kādam no šejienes arī atrodas tāda lieta. Tātad 93. gada Honda Civic hečbeka sānu aizmugurējais stikls pasažiera pusē. Vajag viņu apmēram 1-2 dienu laikā, tātad samērā steidzami. Paldies jau iepriekš. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Biju stiklu servisā. Jaunu laikam varot dabūt, un nekas cits arī neatliks, ja tuvāko dienu laikā nedabūšu kādu citu variantu. Runājot par šrotiem, atceros, kad meklēju tam pašam Civic aizmugures paneli, kur ielikt tumbas, izbraukāju visus Rīgas šrotus un nekur nevienu Civicveidīgu brīnumu neatradu, tāpēc tam man tāda maza ticība ir. :|

Link to comment
Share on other sites

Oukej, rīt aizbraukšu joka pēc un apskatīšu kas tur notiekās, liels paldies. :thumbsup:

Bucher, tās cūkas bija maskējušās par nindzām, un labi mācēja paslēpties, bet var jau būt, ka kaimiņi arī ir iesaistīti. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...