Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Iekš Gign Pub.


htrc
 Share

Recommended Posts

Sveiki ..

Ir pienācis tas mirklis , kad izjūtu nepieciešamību pēc administrātora tiesībām tb. pieejai amxpluginiem.

Serverī uzturos diezgan bieži , vakarpusē , agros rītos un protams , brīvdienās , kad nav spēles futbolā vai nebraucu atpūsties ar ģimeni.

Gadās , ka vakaros neviena ( administratora ) nav serverī un nepieciešams vai nu kādu muļķīti pakikot , vai pagagot , paslapot misijas nepildītājus , vienā vārdā sakot , esmu gatavs uzturēt serverī kārtību un ceru , ka man tiks dota tādā iespēja.

Kas būtu nepieciešams ? xslap,xslay,xgag un xkick .

Brīvajā laikā nodarbojos ar futbolu un mēģinu pats iepraktizēties izveidot gan mājaslapas , gan cs unc spēļu serverus. Cenšos atīstīties un gūt iemaņas kas man noderēs tālākā dzīvē.

Organizēju kupus un varētu arī te noorganizēt kādu foršu pasācienu.

Par mani .. ?

Dzīvoju un mācos Rīgā , esmu sportisks sīnis , un cilvēks kas ir pietiekami komunikabls gan iekš īstās dzīves , gan interneta tīmekļa. Esmu 16 gadus vecs , bet nedomāju , ka tā ir porblēma , jo uzskatu , ka esmu diezgan atbildīgs un godīgs gan pret sevi , gan pret citiem.

Administrators kas mani iesaka , varētu būt DeaDly ar kuru man ir izdevies nodibināt ļoti labas atiecības.

Stati : 1.

Niks protams ir reģistrēts.

Ceru , ka mans pieteikums tiks izskatīts. Paldies jums par iespēju šeit spēlēt.

:coffee:

Ar Cieņu © htrc ..

Link to comment
Share on other sites

Nu tad taa ja jau esu piemineets tad arii izteikshos ka pa shito kadru!!

taatad esu ar vinju kopaa speleejis ir galva uz pleciem prot arii noshaut galvaa un zina ko dara,zinu to ka vins riiko chempjus kuraa pats esu arii piedaliijies,bet uzvareet veel nau naacies,bet nu vis veel priekshaa!! :D

taa es shito keksi atbalstu no manis B.I.G Recomend!! B)

Link to comment
Share on other sites

Uz cs.ging.lv (Pub) servera tādas xkick komandas nav, ir tikai xnick, bet tā komanda ietilps vienā paciņā ar (xgag,xblind,xslay,xslap,xrock)

Nu nedomāju ka ar šīm lietiņām varētu izdarīt kaut ko sliktu.

Link to comment
Share on other sites

Sedeju jo biju afk un ap kadam 4-5 +pedeja reize rakstiiju pieteikumu :(

Piedo es nezinaju kad nevar atstat spec ,lai aizietu paēst vai uz WC for 5min bus tagad man macība

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

hmmm edit poga vairs nav...:(

eniveij, nevienu reizi nebija ban peec 5 minuuteem, dazhreiz tu seedi specos visas mapes garumaa...man nav jabuut serverii, lai to redzeetu...vnk ar to seedeeshanu, tu man baigi aciis esi iekritis, tas arii viss...

Link to comment
Share on other sites

Ooo deglis kaut ko ieraksta forumaa tas ir kaut kas :)

Runajot par teemu godie tu runaa tik par tiesibam , kas it nekaa ljauna nenodara, bet vai tu vari galvot par to chali , ka vinsh neko ljaunu ar tam nenodaris ? Vai tu vispar pazisiti to chali un rekomende vai vnk tikai saki, ka tas neko ljaunu nenodaris ?

Kaa jau Jona teica, krat stundas uz spec rekjina arii dies, kas nav. Un es drizak ticu jonam nekaa tev htrc.

Un es arii esmu vairak negativi noskanjots nekaa pozitivi pret tavu kandidaturu, jo esivairak nezinams nekaa zinams kadrs.

Labak ceri, ka tevi vel kads cits atbalstis un kaut ko labu pateiks.

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu godie, jo ar shiim pravaam nu nereaali iztaisiit kaut kaadus suudus, un tachu jebkuraa gadiijumaa ja arii pamanaas to izdariit tachu var nonjemt taas tiesiibas bez jebkaadaam probleemaam, takaa nav ako iespringt mahmed!

Taadu htrc es nezinu, bet jaa Deadly saka, ka chalis ir sakariigs un labi speelee tad taa arii ir, jo paziistot deadly vinsh forumaa ieraksta tikai tiesiibu sadaljaa un neietu vinsh savu laiku kaveet lai rakstiitu muljkjiibas.!

Pagaidaam no manis REC shim pieteikumam :whistling: .!

Link to comment
Share on other sites

rekomendēju, serverī satieku bieži, tātad spēlē pietiekami, liekas sakarīgs džeks @ cs. Šauj labi, lec arī tīri tā neko. Karoče cere, ka veiksme Tevi nepievils, htrc ;)

bonuss viņam, ka viņš futbolists un sīnis (kā jau lielākā daļa GIGN'ā). :cool:

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nezinu čalīt, nejūtu pārliecību ka man tev kaut ko vajag dot. Atbalsta tevi ķipa dragdīleris (deadlijs man kādus 2 gadus ir tukša skaņa, jo viņš visus reko) bet sye un zloy ne. Un ja es nejūtu cilvēku atbalstu, tad es labāk ar tiesībām nevienu neaplaimoju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:pizdiblee: tozhe ljubitelj posidetj gde popala , tebja samogo esho slapatj i slapatj :)anti!

Согласен с sye'ем, осбено в dust2 любит посидеть на базе. ANTI

P.S. я вчера -3 permamentom, так что админов на даный момент хватает, только чего то не так часто играют =)

P.S.S. htrc тоже не видел на сервере :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...