Jump to content
GIGN Forum

Atkal Ar Steamu


darek
 Share

Recommended Posts

Tāds runājot par bitiem. Man stāv 16 biti, bet gribu uzlikt 32, bet vislabākais šajā visā ir tas, ka es to reāli izdarīt nevaru, viņš pat man nedod iespēju izvēlēties 16/32. *pievienoju bildi* Kas varētu būt par problēmu? Esmu mainījis gan rezolūciju, gan monitora settingus, gan video drivera settingus nekas nav palīdzējis!

Otra lieta ir skaņa. Spēlējot dažreiz skaņa ir ĻOTI skaļa un pēc brīža nedzirdu kā pats skrienu. Un arī, itkā, džeks skrien no labās puses, bet, savukārt, izklausās ka čālis skrien pa priekšu. Kas tas par vellu? :) Esmu pārinstelējis skaņas draiverus, bet nekā...

Ceru, ka kādam būs kāda ideja.

post-11013-1205532093_thumb.jpg

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Chau maartinj :thumbsup: Tas GUI ko tu lieto automaatiski noloko bitus uz 32 bet ja tev cs uzmetas gljuks tev norestarteejas cs uz softvare ar 16 bitiem un liidz ar to nevari nomainiit apakalj :superlol:

vieniigaa iespeeja ir reinstal cs vai arii nomaini to failu kas nolocko man liekas vinjsh atradaas valve/resource un saucas optionsSubVideo :thumbsup:

jap paarbaudiiju ir iistais ka4e ieej steam blaa blaa blaa kur tev atrodas cstrike bet ieej nevis cstrike bet valve taalaak resource un iemet shito failu ko pievienoju :thumbsup:

OptionsSubVideo.rar

Edited by R3d.L1ne
Link to comment
Share on other sites

Kur faking EDIT?! Sry, par dubultpostu. Klausījos mp3 un man skan kā mucā, tāka tā skaņa nav tikai cs'ā! Bet, cmon, es pārinstelēju visus draiverus, kas vēl varētu būt pie vainas?

Link to comment
Share on other sites

hikkii Tu iepriekšējo postu izlasīji ?

izdzēsīs config.cfg un pēkšņi visā windowsā parādīsies skaņa.

darek instalēji pa virsu vai vispirs atinstalēji vecos un tad tikai instalēji jaunos pa virsu ?

pamēģini, ja nemēģināji. windows mēdz niķoties. nevis mēdz, bet pavisam noteikti to dara.

Link to comment
Share on other sites

izdzēsīs config.cfg un pēkšņi visā windowsā parādīsies skaņa.

Neizlasīju ~_~

darek, tev gadījumā nav C-Media 3D tur kautkaads skanjas kartes draiveris? Man vienreiz bija tas pats, bija uzlikts kautkaads echo suuds un pie Effects arii.

Link to comment
Share on other sites

~_~

darek, tev gadījumā nav C-Media 3D tur kautkaads skanjas kartes draiveris? Man vienreiz bija tas pats, bija uzlikts kautkaads echo suuds un pie Effects arii.

Nop, man ir visparastākais - AC97 :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...