Jump to content
GIGN Forum

*jauna Auto Iegāde


Roy
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta! :DD

Tātad mums te ir nolemts itkā pirkt jaunu autiņu (tikai jāizlemj kuru) :) bet diemžēl mēs nekādīgi nevaram izlemt kuru no trīs atlasītājiem autiņiem varētu pirkt un kurš būtu tas labākais =/ pašlaik ir atlasītas trīs mašinās no kurām iespējams viena varētu tikt arī nopirkta.

Tātad te būs tie 3autiņi:

1. Honda FR-V - pēc dizaina nu šis man patīk visvairāk :) tācu bildēs kuras esmu skatījies google ievērju ka viņam ir diezgan mazs bagāžnieks kas nu nekādīgi mums neder :(

2. Mitsubishi Grandis - Superīgs autīns :) - tas ir pēc manām domām jo pats esmu dabūjis ar viņu jau pabraukāties =] bet viens mīnus ir tāds ka viņam ir diezgan neparocīga tā kontrolu nu tip ka nav vadības pogu uz stūres + otrs mīnus ir tāds ka viņš ir pats garākais no visiem kas varētu apgrūtināt parkošanos :(

3. Toyota Corolla Verso (nejauciet ar parasto corolla) - sākumā šis bija pirmais autiņs kuru bija doma pirkt bet tad netā tika atrasti divi augstāk minētie autiņi....

Tātad ja kāds zina par šiem autiņiem + un - tad rakstam :) būsu pateicīgs par jebkāda veida informāciju :axe:

Link to comment
Share on other sites

Taatad siikaaku info zinu tikai par hondu fr-v!

Respektiivi servisaa kuraa patstaaviigi remontēju savu atuinju, shiis markas automashiina ir diezgan biezh viesis, jo shii mashiina nu patieshaam neesot prieksh LV celjiem! Vinja trakaakaa probleema ir taa, ka jebkuraa gadiijumaa tas ir gjimenes autisnh un ar gjimenes autinju diezgan biezhi sanaak ibraukt pie dabas, kur kaa zinaams nereti ir grants vai dubljaini celji.., bet kaa tas ietekmee konkreeto Hondu - ir taa , ka ja nemaldos standartaa vinjai naak 16 vai 17 colu lietie diski, un atstarpe pasham diskam līdz bremzhu diskam ir minimaala ( praktiski vispaar nav) un nobraucot pa shaadu celju rodas taada berze takaa smishpapiirs un visa bremzhu sisteema saakot ar kalotkaam un bremzhu diskiem tiek manaami nosliipeeta... Konkreeti zinu tas chalis kas dzina to Hondu uz servisu brezmzhu diskus mainiija jau pee 3-4 meeneeshiem nobraukuma, un izskatiijaas patieshaam, ka kaads ar smilsh papiiru buutu nosliipeejis to bremzhu disku.

Izeja - katru dinu mazgaat ritenjus, lai izmazaagtu visus putekljus un smiltis.

Mans viedoklis no visaam shiim trim mashiinaam ir izveeleeties Mitsubishi - nopeerc taadu ar parkoshanaas sensoriem un kamerinju aizmuguree, un viss buus ok! Gabariitus nemaz nejutiisi! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

no visiem trijie kandidatiem labak iesaku Mitsubishi njemt. Jo! Ritoshaa dalja vinjam kalbo ljoti ilgi un nekadas baisas problemas nav. Mitsukiem tikai ir dazi minusi. Reiz pa reizei birst nost gultnji (kas ir isteniba diezgan lipiga kaite visiem mitsukiem). Runaa ,ka it kaa generatori un karbas birstot nost, bet man 5 gadus lietotjot mitsu modeljus nekas tads nav bijis, bet gultnji gan tie gan vismaz reizi 2 gados bus jamaina. Taa visaadaa citada zinjaa ir labi. Un jaa par minusu varetu ari iuzskatit to, ka japanjiem detalas ir padargas.

Link to comment
Share on other sites

Japaanjiem detaljas ir padargas un arii nereti ilgi jaagaida ja detaljas nav uz vietas!

Bet taa kaa visi triis iespeejaamie varianti ir japaanji tad laikam Roy apzinaas ar ko ir dariishana! :)

Neveelies apskatiit WV Sharan?

Link to comment
Share on other sites

es ari par micuku vismaz patik vairak pec izskata un izstas ar normalaka taka pats ar mashinu reti dabonu pabraukat un ne jau ar tadam tad nezinu ko isti teikt :)) Sencis vnk darba ar micukiem njemas :) un gan jau ar laiku saksi izjust to mashinu un nebus tik traki ;) uzkacasi skillu.

Link to comment
Share on other sites

Nē paldies! Ar WV sapīties vairāk negribu - atmiņas nav tās labākas :DD

-Tātad honda atkrīt =/

PS. Varbūt tev ir kāda informācija par to toyotu?

PSS. Tikai nejauc verso par parasto corolla ko daudzi bieži vien dara :(

BTW. Cik varētu vēl izmaksāt šis prieks? : nopeerc taadu ar parkoshanaas sensoriem un kamerinju aizmuguree

Link to comment
Share on other sites

Corolu ar Corola Verso es nejaucu!

Man gruuti pateikt cik parktronic un atpakaljgaitas kamera vareetu maksaat mitsukam un via vispaar vinji to piedaavaa (taada izmeera autinjam vajadzeetu buut)...

Ja runaa par sharan tad ja man buutu jaaizveelaas tad njemtu sharanu, bet tur ja jaunu peerk vinsh maksaatu stipri daargaak nekaa jebkursh no shiem japaanjiem!

Ja tev interisee japaanju djimenes autinsh papeeti veel mazda 5. Pats esmu pabraucis ar 2007. gada mazdu 5 kaadu nedeelju... man jau patika. 2.0 benziina motors apriikojums taads, ka bail - Klimatkontrole, xenon, R17m, navi, dvd, parkoshanaas sensori un kamera... Un chalis nopirka vinju pa 20000 eur, kaut arii nebij pilniigi jauna bet nu lietota bija labi ja kaadus 3 meeneshus!

Katraa zinjaa tas arii ir variants un mazda 5 buus noteikti leetaak nekaa Mitsubishi!

Link to comment
Share on other sites

Teiksu vienu neviens no viniem nav slikts, protams tev nosauca to vienu probleemu frv, bet katrai mashinai var kaut ko taadu atrast, ja var ticeet lavrx probleema shii ir loti nepatiikama, piekritu. Mitsubishi Grandis ir mans favoriits jo vins ir viss forshakais, izskats interjers, par tehnisko nezinu, bet shii mashina viennozimigi ir viss izkatigakaa :) Verso sheit es tev galvoju ir no visa viss un daudzi eksperti sho mashiinu ierindo vissaugstaak starp shiem minivan. Izveeli kuru veiksmi dari izrekinot, cik kas maksaa, kaads diilers, kadas iespejas remontam utt. Sasteigt nav jeegas, es gan personigi neteretu naudu shadaam mashinaam, bet ja tev ir gimene tas ir tavs vienigais aizbildinajums, cilvekam bez gimenes shadu mashinu pirkt neredzu jeegu, jo ietilpiiba nav dizhi lielakaa kaa sedanaa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...