Jump to content
GIGN Forum

Acc


salms
 Share

Recommended Posts

Gign Administracijai

IESNIEGUMS

Sveiki,

lugums pec divam lietam uz csdm :

1.XB-jo ik pa laikam paradas mazie šmurguļi ar visadam palidus funkcijam:)

2.votemap-jo ir nepieciesamiba kad ir mazak cilveku.piekritisiet taks ka nav jega skriet pa dustu 2:2.

csdm esmu pazistams un admini kas iesaka,gan jau atradisies!

pavaditais laiks ieksh csdm: http://www.gign.lv/statscsdm/player.php?id=38032 :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

mja k.ka tiesham dazi no jums uz mani ir uzzedusies par k.kadiem sikumiem.Sorry Jums!!! :thumbsup:

tiesibas prasu tik tapec ka csdm esmu biezi un taa saucamie chiteri ir daudz un adminu shad tad nav kapec normaliem speletajiem jacies?!

nesudzos par admieniem bet par to ka vinju maz!

vairak adminu-mazak chiteru-vairak speletaju-gign akcijas celas!

es jau tik palidzet velos!

anyway,ka tur bus jalem Jums!!!

Link to comment
Share on other sites

ka viens ta otrs!jus visi svilposiet vienu dziesmu?!

Teicu taks sorry tiem kam sirdi grauz mana dailruniba!(un tas bij tikai pirmsakumos)

kads laiks taks ir pagajis un vai tad berna prata te visi ka nespej pakluset par tik mazsvarigam lietam?!

k.kur visu laiku meigina liiist un liist?nav apnicis?

vismazak butu runajusi tie kas csdm rindas neapgrozas.es taks neprasu Jums baigos kalnus gazt?!

neiedos nu i h... snim! :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

nezinu ka Tev bet man kaitina regulari spelet pret chiteriem,tadel ar prasu.

man tev piedavajums es k.kur novilkshu chitus un uzspelejam 1:1 tad laikam ar Tu sapratisi kad tu esi bezceriga situacija uz peec 10 hediem aiziesi prom!ok tas ta!

vel pirma reize kad prasiju,kads izsvieda ka man 10 gadi?!bullshits pilnigs Monkey,INGO var par apliecinat!

Link to comment
Share on other sites

l33t taks nomierinies :thumbsup: un ja es ar dabusu acc man taks vinju vares ar nonemt,ja kadam kas nepatiks vai ari ja es k.ka ne ta pielietoshu vinju!

csdm pavaditais laiks ir 500h nedomaju ka tas ir maz :lalala:

nu negribu es spelet pret chiteriem

Link to comment
Share on other sites

Dargo Mahmed savas antipatijas taks vari paturet pie sevim?!tada sajuta ka iespaidojies no citu teikta un raxtita(VIENA TANTE TEICA...............) ta laikam ari ir jo par mani Tu neko nezini!

es k.ka samierinos,bet tu laikam nevari nomierinaties! :spam:

Link to comment
Share on other sites

Sveiki pārējie!

Spēlēju ar niku INGO, esmu admins neilgu laiku, bet tomēr gribu izteikt savu viedokli shajaa sakaraa par cik Salmu paziistu arii reaalajaa dziivee. Vecums vinjam nav ne 10, ne 12, un pat ne 16 gadi. vinsh ir 24 gadus vecs jaunietis, kas diemžēl pateica ne tam un ne to ko vajag, neapzinoties, ka tieshi to cilveeku paliidziiba vinjam buus nepiecieshama turpmaak. Lasot vinja iepriekšējos pieteikumus par to vinjam esmu aizraadiijis un cik esmu redzeejis, tad vinsh ir labojies.

Ļoti žēl Salm, ka tu mani nepabriidinaaji, ka liksi kaarteejo pieteikumu, jo, noteikti, ka buutu tevi meeginaajis atrunaat, bet nojaushu, ka SHOGAD tev vairs nebuus jeegas likt jaunu pieteikumu, taapeec jaameegia glaabt, kas glaabjams.

Cilveeki ir ljoti dažādi. Citi rakstiski nemaak tik pilnveertiigi izteikties un rodas priekšstats, ka tie ir kautkaadi ar dziivi neapmierinaati beerni, kuriem vajag pagarinaat to lietu, kas atrodas starp kaajaam. Es varu teikt 100%, ka shiss nav tas gadiijums un admina tiesiibas vinjam ir nepiecieshamas tieshi taam vajadziibaam, kuras viņš ir uzskaitiijis.

Uzskatu, ka iespeejamie personiigie apvainojumi, kuri tika adreseeti cieniijamo adminu virzienaa (lai gan klatienee ne vienu reizi neesmu redzeejis, ka viņš buutu kaadu apvainojis) nav par pamatu tam, ka normālam playerim ar 500 h csdm apmekleejumu nevar dot xb tiesiibas.

Samuray, tu tak esi csdm gandriiz katru dienu, atnjemt tiesiibas prieksh tevis ir 2 pirkstus ap...,

Dodu REC un dzeki veelreiz ieskataties CSDM Playeru rank sarakstaa, cik tur ir niku ar 100-300 fragiem un nereaalaam k:d attieciibaam, apdomaajat, vai savu iekšējo sāpi esat tiesiigi norakstiit par labu čīteriem. + viņš jums tak atvainojās.

Link to comment
Share on other sites

visu to jauku penteri ko sarakstija Ingo vajadzeja pasham salmam sadzejot.

Salm un atkartoju velreiz man pret tevi nekads zobs nav. Vnk man ir savs viedoklis par tevi radies un tur neko mainit nevar.

Nu un tava uzvediba nemaz nepierada , ka tev butu 24 gadi sac, tachu vienreiz uzvesties kaa pieaudzis un butu uzreiz uzrakstijis normalu pieteikumu pec visam prasibam. Un pie reizes butu sameklejis adminus, kas tevi atbalsta. Butu pa visam savadak tad.

Link to comment
Share on other sites

Teikshu godigi ir ari bik apnicis,tas kad serveri paradas chiters iet no speles lauka un meklet kadu adminu.esmu pietiekoshi daudz adminiem raxtijis:ienac csdm ir chiters!

nedomaju ka Admini par manu uzmacibu un vestulu lasishanu ir baiga stara.

Aizmukusho chiteru saraxta ar esmu atstajis neskaitamus chiterus,kas vareja but nobanoti,bet netika jo nebija kas to izdara.bik uzsit nervu,kad peec dienas ieraugu to pashu.

par adminiem kas atbalsta nu neesmu es tas kas meigina k.kur liist.Tas,ka Monkey un Ingo atbalsta ir rezultats daudzajam stundam kopa pavaditam ieksh csdm.kad vinji ir serveri zini ka viss bus OK.dzeki uz goda,bet ne jau vienmer vinu un mani speles laiki sakrit.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī kā būtu, es atbalstu salmu, jo cilvēks tik tiešām pavada ļoti lielu laiku serverī kā arī palīdz adminiem "Aizmukušo čīteru" sadaļā.

Atbalstu.

EDIT : Varu atbalstīt tikai par xb, jo votemap man nav :mellow:

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...