Jump to content
GIGN Forum

Dublis 2


salms
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

XB XK ir nepieciesamas lietas uz csdm,ka pielietot un pret ko protu.liidz sim nevienam nav bijusas problemas ar mani uz csdm un laiks tur tiek ar pietiekoshi daudz pavadits laiks daudz maz sakartotu sis lietas ieks csdm.vershos otro reiz peec siim tiesibam,jo nekas jau nemainas un adminu trukums csdm ir liels!!!pietiktu kaut vai ar vienu no sim tiesibam!

p.s liidz nepatiesam banam vai kickam,lai gan par to saubos!!!Paldies

tad nu tas viss cerot uz JUSU saprati!!!

STATI http://www.gign.lv/statscsdm/player.php?id=38032

Rekomende -ZORG

Edited by salms
Link to comment
Share on other sites

Vispār es pat nezinu vai esmu pilntiesīgs atbalstīt, jo pats esmu admins salīdzinoši mazu laiku +

sveiks,

meiginasu velreiz xb un xk dabut ja aks atbalsti?

Paspēju vakar izlasīt, bet nepaspēju atbildēt ;)

P.S. Tik varu pateikt, ka spēlē bieži serverī, bet īsti, kā rekomendējošais admins neēsmu :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Atkal nepaspīdēja saulīte tavā dārziņā, itkā neredzu vēl nevienu atbalstu, jo Zorgs pret tevi bij bez emocijām,..

Un tiešām, tu pārāk ātri pasteidzies lai taisītu Otro dubli, es pats arī dabuju Acc uz pub, un šodien domāju kaut kādas 2nedēļas ir jau tas Access uz tā pub, un paskatos, vei tikai 8dienas pagājušas! :mellow:

Nu nepaveicās tev!

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

man interesē kurš supermoderators ir tik nasks, ka var aiztaisīt topiku, bet to, ka čalis acīmredzami nav ievērojis noteikumus un pelnījis sodu - tas, redz, sīkums.

man, bļin jūs reāli BESĪJAT ar savu topiku taisīšanu kā arī bieži ar warnu likšanu. Ne jūs jēdzat izdzēst postu pēc warna, ne laikā topiku aizslēgt. Ķipa - es esmu moderators, davai es tagad AIZTAISĪŠU topiku. Laikam būs jānoņem tā iespēja moderatoriem taisīt ciet topikus a to tas vienkārši tiek parasti bezjēgā bieži darīts.

nu labi :D tā nav, bet pofig, slinkums dzēst ko uzrakstīju un daļa patiesības jau tur ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...