Jump to content
GIGN Forum

Cilveeki Atpuushaas..


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

Khe, atradu esports.lv pie komentaariem par Latvijas - Bulgaarijas machu... XD.gif

TNT (no Ventspils ra 15-09-2004 18:46)

Šodien uz darbu negāju, bet gan jautrojos ar vienu mauku, kuru biju pasūtījis vienā no Rīgas elitārākajiem bordeļiem. 31 gadu veca vecene ar baigi lielaam kruutiim. Veselu stundu ostīju viņas ānusu, līdz man sāka pazust oža. Izdomāju, ka nav vis jēgas tāpat vien drāzties, tādēļ paņēmu savu elektrošoka aparātu un maigi atslēdzu šamo. Un tad sāku viņu varot ārā ar visdažādākajiem priekšmetiem. Iesākumā viņa dabūja ļoti dziļi izbaudīt manu Logitech Wingman kursorsviru. iebāzu tik tiešām dziļi. Tad aizgāju uz virtuvi un paņēmu mīklas rulli. A man tas rullis tāds baigi liels ir. Mēģināju viņai to bāzt ānusā, taču ne vella nesanāca. Galīgi negribēja slīdēt iekšā. Apsmērēju to ar augu eļļu Risso un tad tā lieta aizgāja. Varoju, varoju, kamēr viņai no ānusa sāka tecēt asinis. Nodomāju, ka būs pārrauts kāds asinsvads kniebējmuskuļa rajonā, taču kad izvilku ārā to rulli, tad tā augša bija asinīs un sūdos. Nu tas rokturis, aiz kura parasti rullē mīklu. Nodomāju, ka nu ir dirsā, būšu viņai nodarījis miesas bojājumus. Liku lietā savas zināšanas. Aizgāju uz pagrabu pēc instrumentiem un diegiem. Iedevu viņai vispārēju narkozi un atpletu vaļā ānusu. Apgaismojumam izlīdzējos ar kabatas lukturīti. Kā jau domāju, bija uzplēsta taisnā zarna. Aizšuvu ciet un lieta darīta. Vēl tikai apsmērēju anestezējošo ziedi, lai viņai pēc pamošanās tik ļoti nesāpētu tūplis. Tā ilgāk paskatījos uz viņas guļošo, kailo miesu un sapratu, ka gribu kaut ko ar viņu vēl izdarīt. Daudzos porņukos biju redzējis, ka var iebāzt rokas iekšā pežā apmēram līdz elkoņiem. Mēģināju arī panākt gribēto rezultātu un man tas arī izdevās. Iebāzu rokas līdz pus bicepsiem. Vispār viņām visām ir baigi iestaipītas dzemdes. Tas savukārt liek domāt, ka ar viņām tā apejas visnotaļ bieži. Man mājās bija tādas svecītes. Tādas īsas un resnas. Izdevās viņā sabāzt tādas 9. Skats jau nu bija ļoti skaists, ka pat atļavos nobildēt. Bāzu viņā iekšā visādus priekšmetus, kas trāpījās pa rokai. Kad vagīna bija jau gana izstaipīta, tad ienāca prātā doma, ka varētu iebāzt tur galvu. Iebāzu arī. Viena vienreizēji fantastiska sajūta. Iesaku jums arī pamēģināt. Beigu beigās izdrāzu viņu kā pienākas. Vēlāk arī apģērbu un ieliku viesistabas dīvānā. Nācās krietnu laiku pie šīs dežūrēt ar ūdens glāzi, lai nosimulētu, ka viņa itkā būtu paģībusi. Kad viņa sāka mosties, tad paķēru ūdensglāzi un ielēju šai sejā. Parunājāmies un teicu šai, lai, ja slikti jūtas, tad varbūt vajag labāk iet mājās. Teicu, ka viņa ģībonī nogulēja ilgu laiku. Noticēja arī. Rezultātā nodrāzos un neiztērēju naudu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...