Jump to content
GIGN Forum

Nu Taa


BarnY
 Share

Recommended Posts

Sveiki a moss juus GIGNiesi var man iedot tikai slap un slay un varbut velak vote tiesibas prieks kam man vinas 1.Lai mazak kemperi butu 2.Lai tur GIGn neviens nefreefragotu biggrin.gif plzz iedodat vismaz slap slay un gag lai mazak runatu ar tadiem vardiem ka piemeram M***A... nu tad visss

post-4-1095181534.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dator centra biggrin.gif ka tad Kaadreiz sedeju tur bet nu tagat kadus 6 menesus nesmu tur radijies un ari nedomaju radities UN es saku adminu daudz bet nu nejau vini spele daudz

man skiet ka pietiekoshi...

Link to comment
Share on other sites

Dator centra biggrin.gif ka tad Kaadreiz sedeju tur bet nu tagat kadus 6 menesus nesmu tur radijies un ari nedomaju radities UN es saku adminu daudz bet nu nejau vini spele daudz

nu ta iztiksi bez tiesiibaam laugh.gif

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

EriX kamdel bez tiesibam deel ta ka nesezu datorcentra nu gan tu gudrs tongue.gif

izvilkums no anatomijas graamatas "Ja piedzimstot rodas kaadas komplikaacijas tad biezji vien beerns tuvaakajaa laikaa kljuust savaads - tas ir saistiits ar vairogdziedzera izmeeriem(..), ja vairogdziedzeris ir paaraak mazs vai tieshi otraadi - paaraak liels - tad piedzimst beerns ar biezaam luupaam, tukls un neattiistiitiem balss un dzimumorgaaniem - kretīns"

Luuk taa...BarnY - ir par ko padomaat?

meegjinaaju atcereeties no galvas - domaaju ka sanaaca diezgan tuvu reaalajam...

Ja kaads saskata liidziibu ar sevi tad lai vaino pats sevi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...