Jump to content
GIGN Forum

Paris Tiesibas


Bucher
 Share

Recommended Posts

Nu jautaju pedejo reizi uz ilgaku laiku!

Es veletos iegut vote, slap un slay tiesibas!

Votes - nelietoshu lai liktu tikai dust2, aztec untml., man mapcikle tiri labi patik, bet gadas kad kats cits uzliek kadu karti un nakamaa ir nesen bijusi vai pat iepriekshejaa, un ari votes izmantoshu lai izkikotu kadu kursh ir FF vai spectators jau ilgu laiku.

Slap, slay - lai iekustinatu tadus kas ne parak mil pildit uzdevumus! Es personigi uzdevumus pildu un ari skill man ir pietiekami augsts, itsevishki pedeja laikaa!

Kapec man varetu dot shis tiesibas? - Tapec ka vinjas vismaz tiks realizetas, jo es speleju loti regulari un biezhi (man online time uz gign ir nu jau 360h)!

Es uzskatu ka mani iemesli ir diezgan sakarigi un ja jums (GIGN) ta neshkjiet nu tad es nezinu...

Un vel - macho plz never topiku ciet tik atri ka iepriekshejo! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

dry.gif es te biju ielicis vienu bet mani izdzeesa tongue.gif

un tas visiem tik loti intrese zaban.gif

btw ja par temu, tad no manis Antirec, kadel - ? hmmm.. ja nemaldos kautkad gigna muti bruukeja parak daudz.... ! bet ja maldos izlabo mani 20.gif

Edited by hUr
Link to comment
Share on other sites

es domaaju, ka ja iedot slay un slap var pavisam dro6i - kaa nekaa vinjsh biezji ir online un varees atbriivoties no basecamperiem un citiem "saldajiem" - shajaa sakaraa, ja nebuus citu adminu... 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...