Jump to content
GIGN Forum

Games Sountracks


bencik
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Klausijos shodien Metal Gear Solid 2 soundtrack un sapratu, kad araa ir veel loti daudz cilveeki, kuriem patiik speelju sountrack un varetu nelielu apmainju veikt :thumbsup: Bet nedomajat, kad runa ir par visiem soundtrack. Man galiigi neinteresee nekaadi EA Sports speelju soundtrack, kaa piem. NBA, FIFA, tur parsvaraa skan suuds(NHL pagaidaam veel palicis normals muzons). Es runaju par tadam speleem, kaa Fallout, Quake, Carmageddon( otrajam ir perfekts muzons), Half Life, Silent hill ( vnk pwned) utt. Respektiivi muzika, kuru speciali sarakstiijis kaads cilveks, speciali taj speleei, lai radiitu pareizo sajuutu. Es domaju sheit ir shaadas muuzikas piekriteeji, un man ir jums ko dot pretiim !

Apmainju varetu veikt caur DC, loti viegla un aatra failu apmainja. Hubi kurus es piedavaju - Alfa, Hakeris, un UO. Lielakie Latvijas hubi kur mani var atrast zem nick - Bencik(daa kaa gan veel :D )

Ko es piedavaju parejiem, ja tev ir kaut kas interesants, ko tu varetu piedavaat citiem, ieraksti sheit hubu(no shiem 3jiem) kuraa tu esi un savu nick name. Es piedavaju katram tad nosharot sho muuziku, un nosaukt to - Gign Documents, lai nevajadzigas sejas nelien !

Es ceru, kad shis projekts darbosies un mees palidzeesim viens otram papildinaat muusu muuzikas gaumi ar jauniem soundtrackiem :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

var teikt visas!

no HL2_song1.mp3 lidz HL2_song32.mp3

Dc man liekas ka jabut vinjam!

Memi piedur HL2_song14.mp3

Ehh veciit half-life jau paaris gadus ir mana kraajkasiite :D Es mekleeju kaut ko retaaku neorginalaku, varu piedavat MDK2(ja kads vispar atceraas tadu speeli), garanteeju, kad nenovilksiet, un ja tomer tad tad nebuus viegli !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...