Jump to content
GIGN Forum

Patīk Krustvārdu Mīklas?


urbis
 Share

Recommended Posts

Risini tās internetā!

Pārbaudi savu erudīciju un laimē naudas balvas!

http://www.uzmini.lv

Klasiskās krustvārdu mīklas, zviedru mīklas, amerikāņu mīklas, šifrētās mīklas, igauņu mīklas, itāļu mīklas, vācu mīklas, bilžu mīklas, latīņamerikāņu mīklas, latviešu mīklas, sastādi pats, sudoku, horvātu mīklas, japāņu mīklas!

Man patīk :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tāpat jūs bojājat savu redzi sēžot pie sava datora, sērfojot internetā, vai da jeb ko citu darot pie datora, tad kāpēc pie reizes arī nevarētu bojāt acis risinot krustvārdu mīklas internetā un saglabāt koku?

"Nēēē, tā neies cauri, es tak netaisos bojāt acis dēļ kaut kādām krustvārdu mīklām, kuras varu nopirkt kioskā uz stūra un risināt kādā vēlā vakara stundā, ar tasīti karstas tējas pie rokas, nebojājot savu dārgo redzi. Lai koks iet dirst! Nesaprotu, kam viņš ir vajadzīgs!"

Sarkasms, OYOYOOYOYOOYOY!

Internetā arī notiek fotosintēze?

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Taupīsim kokus un nepirksim avīzes, nelietosim sērkociņus, nebrauksim ar mašīnām (te, varu derēt, nupat puse atmeta domu, par akciju: "Glābsim kokus") , nekurināsim kamīnus, nelietosim malku ( lai tie ķēmi bez centrālās apkures nosprāgst ar visiem lauciniekiem ar....pareizi....nah mums tie laucinieki, rīga rlzzz, dabasgāze pietiks miljoniem gadu, redz kā saule jebašī ... jau hvz cik un nekāda vaina....

OK es iešu nopirkšu avīzi ar sudoku...bet tikai šoreiz, šitā būs pēdējā..es apsolu vairāk gan nē....hmmm...a vispār TV programmu ar vaig....nu bet tas būs tikai šoreiz....

Link to comment
Share on other sites

OK es iešu nopirkšu avīzi ar sudoku...bet tikai šoreiz, šitā būs pēdējā..es apsolu vairāk gan nē....hmmm...a vispār TV programmu ar vaig....nu bet tas būs tikai šoreiz....

Nerunāju par dzīvošanai nepieciešamām lietām, bet bez Krustvārdu mīklas pirktas kioskā mierīgi var iztikt...

Link to comment
Share on other sites

Nerunāju par dzīvošanai nepieciešamām lietām, bet bez Krustvārdu mīklas pirktas kioskā mierīgi var iztikt...

Hmmm....nu tad varbūt atsakamies no toletes papīra??? Berzīsim dibenus ar mazgājamām lupatām??? vai vēllabāk, drukāsim mīklas uz toletes papīriem, apvienosim lietderīgo ar patīkamo....

Dzīvošanai nepieciešamās lietas...lol...tad jau tu ar esi tas kurš cīnās par to, lai visur būtu celefān maisiņi?

Par to kaitējumu apkārtējai videi nediskutēsim.

Un vai tad malka ir dzīvošanai nepieciešama lieta??? Ir tak alternatīva - dabas gāze, melnogles.

Un varbūt kādam arī dzīvošanai nepieciešama lieta ir krustvārdu mīklas tieši avīzēs, jo viņš taupa elektro enerģiju un nodod makulatūru otreizējai pārstrādei!

Par šito lietu var ilgi un dikti diskutēt un jebkurā gadījumā galējais variants iznāks, ka avīze pastāvēs, jo tur ir krustvārdu mīklas un papīrs ir baigi foršālieta.

PS.

Latvieši pieņem darbā jaunu mežcirti, džeki piedāvā motorzāģi, bet šis atsakās, saka, ka cirvis ir OK.

Brigāde aiziet pusdienu pārtraukumā un saka, lai šis parāda uz ko ir spējīgs...

Pēc 10 min dzeki nāk atpakaļ un skatās mežā kilometriem gara stiga., nu veči bizo pa to stigu, meklē jauniņo. Pēc pusstundas skriešanas atrod...

Priekšnieks jautā:

-Klau, kur tu šitā iemācījies cirst?

-Sahārā

-Ko tu dirs, tur mežu nav!!!

-Tur vairs nav un te arī nebūs...

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā forša ideja.

Jā, papīrs ir ļoti forša lieta, man ar papīrs patīk, bet nepatīk, kad viņu izmanto nelietderīgi. Kaut gan varbūt citiem liksies lietderīgi uz papīru drukāt jaunumus, krustvārdu mīklas u.c. (Nerunāju par grāmatu drukāšanu). Domāju, ka vienkārši esam pieraduši pie papīra kā ziņu avota, vai izklaidi, tāpēc nelabprāt atsakamies no tā.

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...