Jump to content
GIGN Forum

Paaris Tiesiibinnas


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Nu sveiki visi kas lasa sso topicu laugh.gif

Visi jau mani noteikti paziist. Es parasti speeleeju gign servakaa ar niku Koshkers !

Diezko izcili nespeeleeju vai arii kaa worm saka ''Bots!'' Bet par to llaussu lemt jums!

Gribeeju paluugt 3 tiesiibinnas [Kick, slay, slap] Noteikti gribeesiet pajautaat kamdeell man vajag ssis tiesiibas.

Kick - Nu luuk man ssiis tiesiibas vajadzeetu lai kickotu jobanus lamerus, bet lielaakoties man vinnas vajadzeetu lai tiktu vallaa no taadiem cilveekiem kuri domaa ka tas ir baigi smiekliigi ienaakt ar niku ''Koshkers gf'' un muuldeet kaa atpalikussam pedinnam zaban.gif un manupraat es neesmu bijis pirmais kam gadijies saskarties ar taadiem lossiem kuri vienkaarssi kaitina citus un vieniigaa iespeeja kaa tikt no vinniem vallaa ir a kick tiesiibaam.

Slay - Nu ssis iemesls nav diez ko orgginaals bet taa nu luuk ir ka vajag briizziem izmantot ssiis slay tiesiibas uz noobiem kuri tup stuurii un gaida... gaida... un gaida, bet taa ariii neko nesagaida. Pretinieks noliek bumbu bet ssis tik seezz stuurii un gaida un nejiet defuse, kaut arii vinnss kempojot ir novaacis peedeejo terroristu un tagad tikai jaajiet bomba defusot vinnam veel neielec ka ir jaauzspiezz podzinna lai kustiitos uz priekssu. Un lai kaa man naaktos to atziit, gign servakaa aizvien vairaak saak paraadiities taadi briitinni kad nav vispaar adminni ar slay tiesiibaam, kuri vareetu paruupeeties par shiim probleemaam.

Slap - Ssiis tiesiibas vereetu teikt ir nepieciessamas komplektaa ar slay, jo iisti negribaas taa uzreiz slayot visus, jop varbuut vinniem ieleks ka jaakustaas. Pac reiz biju no0bs un kad man uzlika slay es uzreiz teicu ''Bla stuulbs serveris *ieraksta consulaa quit* labaak samekleessu interentaa labaaku''

Juus tacu man varat uzticeeties, neizmantossu ssiis tiesiibas llauniem noluukiem. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...