Jump to content
GIGN Forum

Css


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

karoche, pirms gada mby vairaak aizbraucu liidz pilseetai nopirku soursu kas iet ar shtiimu, po iemetu disku kaudzee un aizmirsu XD Pirms kaada meenesha atcereejos kad kaut kad esmu nopircis to, paraknjaajos. Yess! ir. Ok ievadu CSS, ieeju shtimaa aktivizeeju produktu ar produkta key'u. Kaadu? To nu gan Tu gribeetu zinaat.

Ievadu, but what the fuck is going up? Raada par krievu legjionu nevar ievadiit tiri piri.

Da skriin

EDIT : Es saku - kuces, ne?

post-9098-1201807038_thumb.jpg

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

XD Pirms kaada meenesha atcereejos kad kaut kad esmu nopircis to, paraknjaajos. Yess! ir. Ok ievadu CSS, ieeju shtimaa aktivizeeju produktu ar produkta key'u. Kaadu? To nu gan Tu gribeetu zinaat.

Ievadu, but what the fuck is going up? Raada par krievu legjionu nevar ievadiit tiri piri.

Da skriin

EDIT : Es saku - kuces, ne?

Pirki krievijaa, vajadzeeja registreet keyu krievijaa. Tas buutu tas pats kas meegjinaajums ievest necenzeetu Valve speeli no Amerikas vai kaadas citas valsts Vaacijaa un meegjinaat aktivizeet. Vai kaads tev iesmeereejis krievu versiju? Dabuu lai kaads draugs no krievijas aktivizee, tikai lai nenogopii accountu :D

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...