Jump to content
GIGN Forum

Defense Wilnars


bencik
 Share

Recommended Posts

tatad cik noprotu nav ko mairneet !!! Kas var suuta defense, personigi parunajat ar wilnaru, jo izkstaas vins pats loti labi pats sev defense maak uztaisiit. Ir prieks, akd ir cilveki, kas pashi plaano. Es vakaraa noteikti pie sistemas nebuushu, un armijas man arii vairaak nav :D

Tatad rezumee sazinaties ar wilnaru un izsutat armiju pashi, nav ko te dirsties !!!

Link to comment
Share on other sites

sazinaties ar wilnaru un izsutat armiju pashi, nav ko te speeleeties ar bumbinjaam !!!

tā varbūt būs labāk, ka atrakstīsiet, jo tad nebūs nekādu negaidīt pārsteigumu (izbeigusies paika, vai kas tamlīdzīgs). Esmu pārsvarā online, šodien un rīt obligāti, jo nekad vēl nebija bijis tik interesanti šo spēli spēlēt: veseli trīs džeki uzbrūk!!! aiz sajūsmas aš slapjums biksēs...

starp citu, Deadalive tikko reinforcēja 500 falanxus un ar tiem tika praktiski izsista viena goofy laupīšanas armija. Ekselenti!!! Paldies viņam. Nāk atkal virsū...

Ja ir iespējams, tad noziedojiet kādu malkas pagali un ķieģeļus (clay) un paiku uz galveno ciematu. Bet tikai tādā gadījumā, ja esat tuvu, ja ir lieki resursi, lai nenogriežat sev riecienu un nepaliekat bez tirgotājiem uz pārāk ilgu laiku..

Paldies un lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Subject: Foo Fighters attacks Ballantine

sent: on 01.02.08 at 14:37:45 o'clock

Attacker fedtmule from the village Foo Fighters

Troops 0 225 0 45 0 0 0 10 0 0 1

Casualties 0 214 0 43 0 0 0 10 0 0 1

Prisoners 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info Granary destroyed

Info You freed 2 own and 10 friendly troops.

Bounty 0 0 0 0

Defender wilnars from the village Ballantine

Troops 345 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Casualties 345 0 0 0 0 0 0 0 0 0

mdaaaa, bija labs :) esmu defence rankā 201 :10cm:

nez cik kopā jau ir pakāsuši FFH? Paldies, Deadalive.

Link to comment
Share on other sites

Subject: Bosangeles attacks Ballantine

sent: on 01.02.08 at 22:32:03 o'clock

Attacker Krayzi3Bon3 from the village Bosangeles

Troops 50 0 200 0 100 100 0 8 0 0 1

Casualties 41 0 169 0 84 84 0 7 0 0 0

Prisoners 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info Trapper destroyed

Info You freed 1 own troops.

Bounty 0 0 0 0

Defender Reinforcement

Troops 0 450 0 0 0 0 0 0 0 0

Casualties 0 450 0 0 0 0 0 0 0 0

Defender wilnars from the village Ballantine

Troops 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Casualties 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

paldies gludekli par reinforcementy! Krayzi3Bon3 ir ceturtais no FFH, kurš ir zaudējis diezgan daudz vienību, uzbrūkot man... nezinu ar ko šis viss beigsies, bet katrā ziņā: paldies Jums veči. Cap0 vēl sūta reinforcement uz galveno ciematu, pēc kādas dienas pats varēšu sākt aizsargāt savu otro ciematu... pagaidām ir cerība saglābt otru ciematu, tad jau redzēs...

veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

wilnars wrote:

domāju, ka pietiks. ir vēl vesels bars, kuriem Tu varētu izlīdzēt no mūsu alianses, piemēram, amado.

travian ir spēle, kur dažreiz veicas, citreiz nē. šoreiz nepaveicās, jo manu ciematu baigi grib tie FFH veči. viņi pa 12 stundām izsitīs pietiekami daudz, lai es vispār nevarētu uzturēt nekādu aizsardzību.

Paldies Tev par piedāvājumu, paldies visiem citiem, kas jau palīdzēja, bet es dodos citos serveros laimi meklēt.

Ar cieņu un cerību uz nelielu sapratnes stariņu,

vilnis

____________

zirnis wrote:

Sveiks!

skatos, ka tevi atkal nepajokam nīcina āra, nevajag defense aizsūtīt? tātad būtībā tagad mani 1.1k phalanxi stāv pie erix, vēl kādi 400 sēž centrā pie pārējiem manā bucenī, kā arī augšā prom no pārējiem ir kādi 1000+ phalanxi. no augšas janāk 12h, no centra mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...