Jump to content
GIGN Forum

De_aztec_small New Textures


Recommended Posts

vispaar shitaas man nezkaapeec patiik.

tikai paaris miinusi. Man nezkaapeec izskataas paaraak prasta karte (par maz eju tb neinteresanta) Tu vareetu ielikt overvjuuvu vinjai lai var redzeet kaada izskataas....

+ dziiviigumam protams arii kaadas kastes vai akmenjus or smthn

Link to comment
Share on other sites

bl00d nu kaukaa tomeer tumshs un peleeks, lai arii ir smukaak nekaa ieprieksheja versija.. man kaukaa taa uudens kraasa kretinee. nesmuki kopaa ar taam sienaam izskataas. but i guess it's quite good for an amateur happy.gif...

Link to comment
Share on other sites

es updeitoju karti, uztaisiju ct spawnpointaa vairaakas kolonnas un saliku kastes, aiz kuram slepties no snaiperiem, vairakas vietaas. un udeni pie sienas uztaisiju tadu taka mazu tuneli kur ct paslepties.

Man nezkaapeec izskataas paaraak prasta karte (par maz eju tb neinteresanta)

imho ejas ir pietiekami daudz, prieksh sitadas mazas kartes, lai veidotu dazhadus strategjiskus gajienus. t var iet pa tiltu; caur vartiem kur eja ved aiz taa lielaa 'balkona' vai ari lidot uudenii. ct ir iespeja apskriet t no muguras pa gan pa udeni, gan pa augshu. udenii zem 'balkona' stuuros ir diezgan tumsh. tur ir laba vieta tiem kam patik pakempot.

post-16-1094573884.jpg

Edited by Purva-Zivs
Link to comment
Share on other sites

vispaar tieshaam respect to zivs jo ne jau katrs papa nerunaajot nemaz par simple playeriem pats prot uztaisiit diezgan gliitu karti...

tieshaam thumbsup.gif

GL turpmaakajaa darbaa ar mapaam - noveelu tev kaadreiz uztaisiit ko taadu ko taapat kaa dust2 vai aztec rubiis kaa katru otro visos latvijas pubos(un arzemju ar) thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ExtraOrdinary te buus pedeeja versija. uzliku doom1 sky textures un uztaisiju peleku apgaismojumu lai butu noskanja (kaada? hvz) taka to Oddish ierosinaaja.

Un sienam pashaa apaksha, kur udens uz taam skalojas, nomainiju texturas.

GL turpmaakajaa darbaa ar mapaam - noveelu tev kaadreiz uztaisiit ko taadu ko taapat kaa dust2 vai aztec rubiis kaa katru otro visos latvijas pubos(un arzemju ar)

blody paldies par novelejumu:) un runaajot par arzemem, vai kads varetu pateikt kadu norm cs saitu kur uploudot mapes iznjemot counter-strike.net?

de_aztec_small_final.zip

Link to comment
Share on other sites

originalajaa aztecaa tika izmantota peleeka gaisma lai radiitu apmakushos laika iespaidu.

vispaar man ar radaas veleshanaas uzmo4iit kaadu aztec modifikaciju. Man bija divas versijas bet aizmirsu backupot kad format biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nee kempers no T komandas caur videejaam durviim jau raunda saakumaa var atlikt kaadus 3 CT kameer shie peerkaas... sad.gif sry ka kritizeeju tevi zivs - karte forsha tikai mozh teroriem dzimshana nedaudz taalaak buutu vajadziiga.. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

heh no problem, uztaisishu kautkadu papildus istabu kur dzims ct lai nebutu vinji taka uz skatuves un t spawnu talak papiidiishu. varbut vispar uztaisishu 2x lielaaku mapi.

p.s. man nav nekas preti kritizeshanai. tikai ta es varu uzzinat ko vajag pielabot kartei, jo kad pats uztaisi karti taa liekas pati pilniiba. ir gruuti kritizet pasham savu darbu.

p.s.s EriX ir jaamaacaas atraak iepirkties laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif es ne par savu iepirkshanaas prasmi...pats es vairs nedomaajot iepeerkos un viss kas vajadziigs ir nopirkts un dazhreiz jaabriinaas jo neatceros ka buutu nopircis laugh.gif ...tas taa

kr4 ja uztaisiisi karti garaaku kaut vai par vienu istabu es saku ka taa ir laba wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

negribi pameegjinaat uztaisiit piemeeram riigas centaalo dzelzceljstaciiju ar visu jauno pulksteni smile.gif ...vai veel kaadu paziistamaaku vietu ..piemeeram centraaltirgu vai ielu ar visu parku un briiviibas pieminekli var kaa fy karti

saprotu ka darba tur daudz..bet ja ir apnjemshanaas tak vari arii savangjot kaadu kas paliidz visu sakjiileet..beigaas atveersiet projektu..maajas lapu...tipa komandu kas nodarbojas ar latvijas karshu taisiishanu ..es domaat ka laba ideja..jo veel nav nevienas kartes "muuseejaas"

Edited by blindgblindg
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...