Jump to content
GIGN Forum

Re


Intel^
 Share

Recommended Posts

Taks ir neliela problema ,ka piemeram Gektors un rank1 vismaz 1 ir admin tiesibas

speleju nesen vel zem [GIGN] Intel^ mani Gektors nodir.. no galvas lidz kajam pieminot vel manu meti .Me neuspeja toreiz vinju nobano bija liela veleshanas.

To ka runa Gektors un rank1 pa mikrafonu ir necieshami jo apkaka visus kas spele.... gandriz visus .Vakar nakti Gektors un rank1 nokakaja COLE no a lidz z un tas nav 2 vienigas reizes,kad tas ta bija. Lugums administracijai darit kautko lietas laba. Ja kadam ir ko piebilst par sho 2 keksu augstak minetaja, Lugums rakstit.

PS ja man nebutu 12 gadi es be shiem sadotu pa mizu rolleyes.gif

ja kads grib pateikt lai es sledzu ara mikrafonu tad kape man butu delj vinjiem jasledz ara jo es vinju reizem izmantoju

Link to comment
Share on other sites

Njaa, taa tieshaam ir probleema.

1. Kaadu laiku apakalj es nobanoju rank1 uz apm. 5h par vaardiem -" some nick nravitsa kogda emu na lico konchajut..." (pirms tam bija sho speeleetaaju aiskaroshs monologs);

2. Vairaakas reizes no abu jaunieshu puses ir bijis 100% eetera piesaarnjojums, apmeeram kaa telefona sarunaa piem. par 2Ls, kuri no kaada jaapanjem vai jaaaatdod...;

3. 99% gadiijumu vinju valoda pa mikrofoniem nav ausij patiikama - necenzeeta, citus speeleetaajus aizskarosha etc. ;

Ja buutu iespeeja uzlikt ignore vai izdariit taa, lai vinju verveleeshana nebuutu dzirdama, viss buutu ok, bet visi ir spiesti klausiities shos pie speeles nepiederoshos dialogus.

Esmu meigjinaajis vinjiem ieteikt izrunaat savas probleemas pa telefonu vai kaadaa citaa veidaa, uz ko pretii sanjemu tikai rupjiibas.

Es domaaju, ka GEKTOR var bez iipashas nozheelas nobanot, bet par rank1 ir veerts padomaat.

Varbuut kaadam ir labaaka ideja kaa atrisinaat sho probleemu.

Link to comment
Share on other sites

eu...vecs shits pacelts - cik vien speeleeju taa shamajamiem abiem akal kaadas svariigas lietas runaajamas - ne footsteps dzirdu ne ko citu dry.gif

kaugan jaasaka ka rank normaals kex bet GEKTORS ... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, bija briidis, kad arii man GEKTOR trauceeja speeleet. atrisinaajums ir - "bind poga "slay gektor".... peec paaris raundiem chalim aizgaaja ka slay ir par bezteemas dirshanu mikji... wink.gif es jau kaadreiz prasiju gag komandu, ko man citu dariit ja neiedeva? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Peec vakardienas no manas puses GEKTOR dabuus perm. banu, vienk. vinjsh vakar gudri notinaas no servera.

Iemesls tam buus:

1. Lamaashanaas;

2. Bezjeedziiga muuldeeshana pa mic;

3. Citu speeletaaju aizskarshana;

4. Necienja pret adminiem un citiem speeleetaajiem;

Ja kaadam ir kas sakaams par aizstaaviibu GEKTOR`am, sakiet, kameer veel ir laiks, jo tikliidz maniishu vinju onlainaa, taa vinjam buus bans.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...