Jump to content
GIGN Forum

Better Image Quality Cfg


x3m
 Share

Recommended Posts

1 vsync

2 herci

3 high fps models !!!

4 cfg

kad es uzinstaleeju cs man bija 60 fps , saliku vsync , hercus , fps modeljus uzliku + konfigaa visu uzliku , 99fps all the time ... cool2.gif

esi tik miiljsh, pasaki sava PC settingus... unsure.gif

Jo man rodas jautaajums, CIK es varu meegjinaat izspiest no sava Celerona 633/ 128 raminjsh, GF 2 mx440 64mb... + 17" Hyundai Deluxscan 17B ?!

mans videejais tagad vareetu buut ~40fps, protams aztec no ct vaartiem uz T vaaritem ir ~15fps, domaat, mociities veel - vai tam tomeer taa ir jaabuut ?! 20.gif

Link to comment
Share on other sites

es taa pasvaki saprotu to cFg taisiishanu .. itkaa man viss patiik ..

Tikai viena jautaajums .. kad es skrienu ar nazi un panjemu piemeram m4a1 man paliek nazis ... kaa uzlikt to lai man uzreiz ir ierocis , nevis nazis paliek rokaas.

Cerams saprataat .. un liels paldies iepriesh .. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

1. Nokachaa programmu RivaTuner un uzliec uz attieciigo izshkjirtspeeju maximaalos Hz (es speeleeju uz 640x480 un man staav 150Hz). Izmantojot sho metodi tu vareesi pacelt fps tik augstu cik tev monitoors tur Hz un attieciigo izshkjirtspeeju.

2. Iespeejams tev vajag videokartes settingos jaapamaina refresh rate

Vai ta shitaa nevar vKarti nokuupinaat?

Link to comment
Share on other sites

Kavacky nee s vienkaarshi sajaucos, es domaaju kia vinsh raxta par overclockoshanu, man sajuka ))

1. Nokachaa programmu RivaTuner un uzliec uz attieciigo izshkjirtspeeju maximaalos Hz (es speeleeju uz 640x480 un man staav 150Hz). Izmantojot sho metodi tu vareesi pacelt fps tik augstu cik tev monitoors tur Hz un attieciigo izshkjirtspeeju.

2. Iespeejams tev vajag videokartes settingos jaapamaina refresh rate

ownage vai tu neavreetu amn mazliet paliidzet? es nemaaku ar to riva tuner riikoties, pashlaik man uz dekstopa ira 1024x768 un staav uz 100hz, bet csaa man ira grafika uz 640x480, bet fps uagstaak par 60 nava

Edited by escapee
Link to comment
Share on other sites

A kāds mani varētu apgaismot par to, nafig vajag kadru vairāk nekā tu vispār vari saskatīt?

nav jautaajums nafig vajaga bet ira jautaajums kaa uzlikt, ja nezini tad nejaucies luudzu iekshaa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

1. Nokachaa programmu RivaTuner un uzliec uz attieciigo izshkjirtspeeju maximaalos Hz (es speeleeju uz 640x480 un man staav 150Hz). Izmantojot sho metodi tu vareesi pacelt fps tik augstu cik tev monitoors tur Hz un attieciigo izshkjirtspeeju.

2. Iespeejams tev vajag videokartes settingos jaapamaina refresh rate

a uz cik HZ tev tur 1024x768?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sveiki, man arii PSC kaka ir nu Intel seleron 1.2Ghz, 128RAM, GE2 MX/MX 220 ! smile.gif Zinu ka laikam neko daudz nevaru dabuut aaraa no shii daka, bet kaut ko jau var ! kas tas pa videokartes settingos jaapamaina refresh rate ??? Kaa to var izdariit ??? Moshk ka man arii vajag ?! Plzz paliidziet smile.gif

aa...+ veel ieliku imagines cfg, ( laikam shis pats ) un man ierocis ta diivaini uz aaru ir izbiidiits ar grafiku 800*640 , kaa var dabuut normalu ieroci ???

Edited by Japan[PowerPRO]
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...